• cenk'in üçlüğüyle goool diye tavana zıpladığım maç. napalım amk gundiyiz anlamıyoz ama ülkemizi seviyoz.
  • maç hakkında çok yorum yapmayacağım, bir şekilde kazandık;

dikkatimi çeken ise, kamera tribünlere döndüğünde, finlandiya taraftarı, özele imal edilmiş güzel ablalardan oluşurken, bizimkilerin uzman erbaşlardan oluşmasıydı.
  • allaha sukur kalpten gitmedigim mac.
    diger macimizda heyecandan olmeyi planliyorum nasipse.

yalniz seyirciyi gordukten sonra fark ettim ki finlandiyada cirkin dogan bebekleri cope atiyorlar. aksi halde bir ulkenin kadiniyla erkegiyle bu kadar guzel olmasi imkansiz amk.
  • yönetmenin ibnelik yaptığı maç. sürekli üzülen finli kızları gösteriyor ve öne geçtiğimize sevinemiyorum.
  • finlandiya'nın attıklarının 3 türkiye'ninkilerin 1 sayıldığı maçı kazandık ya daha ne diyeyim.

ayrıca üçlük kaçırmayan adam maçın sonunda 2 serbest atışı atamadı ya bu mucize değil de nedir. üzerine 20 saniye önce attığı saçma atışa sövmeye devam ederken, cenk'in elinden gelen başka bir mucize... iman etmek için sebep arayanlar bizim maçları izlesinler yeter.

her maçımız rocky'nin farklı bir serisi gibi. her seferinde acı çeke çeke kazanıyoruz. belki bizim oyuncularda turnuvanın sonunda "yo adriaaan i did it" nidalası gibi "başardık türkiyee, başardık" diye bağırırlar.
  • dsmart otu boku yayinlayacagina su turnuvayi yayinlasaydi. izleyemezdik en azından
  • seyirciler arasındaki kırmızı peruklu türk kızının duası ile finli kurt kafalı kızın büyüsü arasında geçen maç olmuştur. arada kalbimiz duracaktı anasını satayım.
  • --- spoiler ---

bilbao sokaklarında finli güzelleri teselli etmeye hazır binlerce türk genci var.

--- spoiler ---
  • verdiği zaiyatlar:

- yırtılmış eşofman
    - patlamış ampul
    - yapılan gürültülerden dolayı yıpranmış komşuluk ilişkileri
    - pislenmiş don(koponen'in atışları sırasında)
    - fizyolojik olarak 2 yıl yaşlanma
    - vucüttan çıkan üç litre su

şöyle taşak kurutarak bir maç yenelim lan, başka bi şey istemiyorum.
  • hayvan gibi maç oluyor umarım son saniye süprizi olmaz.

not : ambulanstan yazıyorum.
hesabın var mı? giriş yap