şükela:  tümü | bugün
  • evet gençler 13 ağustos 2018 tarihinden yazıyorum. niye bu kadar ileri tarihe attın başlığı derseniz boş yer yok amk millet işi gücü bırakmış 2 eylüle kadar dolar kur başlığı açmış. e tabi bende bu durumda işi gücü bırakıp boş bir kur başlığı aradım ve bu günü buldum. 1-2 saat önce dolar 7 lirayı aştı ama şuan 6.7 lira seviyelerinde.

tahmini 3 eylül dolar kuru 6.30 seviyelerinde olacak diyorum. o zamana kadar birşeyler artık düzelebilir sanki.
  • madem atış serbest, yazıyorum anasını satayım;

6,9753
  • 3 eylülde ağustos tüfe üfe açıklanacak iyi tarihe kapak atmışsın. olumlu olumsuz dalgalanma olur o gün
  • 25
  • 9.23 civarları.
  • 7.62 at fava bekle.
  • ytd ekleyin de götünüzü kesmesinler.

pazartesi 6.12den açar fedin faiz arttırımından sonra tekrar yılanoğlu olmaya devam eder diyorum. 3 eylülde de 6.5 görmüş olur sanırım.
    yatırım tavsiyesi değildir.
  • comolokko diyeceğimiz gün. gerçek enflasyon en az %30 ve daha sivri kısmı girmeye başladı. tahminim kirpilmis en az % 16-18 aciklanacagi yönünde. dahasi mi evet fed faiz arttırımı var. hepsinden serti ise koordinasyon sıkıntısı çeken, tek adamın keyfine göre hareket eden bir ekonomik yönetimimiz var. damat var amk damat.

şimdi bir kazık hayal edin. şaka şaka etmeyin amk. gidin dolar bozdurup ekonomimize destek olun. yoksa reis çok kızar.
  • enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte 6.80'i bulacaktır.