şükela:  tümü | bugün soru sor
  • en azından sarı taksicilerin turist kazıklaması üç ay ertelenmiş oluyor. kâr kârdır.
  • mızrak çuvala sığmamış ve açılış tarihi 31 aralık 2018'e ertelenmiştir. daha düne kadar kesinlikle erteleme yok diye basbas bağıran yetkililer şimdi ne diyecek bakalım.

http://www.kokpit.aero/…s-tarihi-mutabakat-saglandi
  • ortamlarda işçiler isyan etti ondan erteledik dersiniz kim bilecek

şaka şaka, milyonlarca insanın güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde yapmamız lazım. mazallah bir iniş kalkışta problem olsa bir daha uçacak uçak bulamayız oralarda.
  • mart 2019'a ertelenmesi kadar doğal bir şey olamaz. seçim öncesi gövde gösteriyle, f16lılarla uçuşlar yapılır, bol övgüyle açılır... milletimiz de süper yaw der, adamlar çalışıyııı yaa der, yiyi ama çalışıyı der basar mühürüüüü..
  • arkadaşlar 3. havalimanı kadrosunda çalışan biri olarak şunu söyleyebilirim. 1 ocakta açılış vermek için götler üç buçuk atıyordu. şimdi mart diyorlar ama mart sonunda ya açılır ya açılmaz. zamanında yetiştirmek falan iga personelinin sikinde değil. zaten açılıştan kasıt düzenli uçak inip kalkması, eğer açılıştan havalimanının bitmesini anlıyorsanız o iş zor. 2023'te bile tamamen bitmez. yerleşkeler arası yollar hariç yol bile yok limanda. her yer toz toprak çamur.
  • şaşırtıcı bir haber değildir.

kaldı ki 31 aralık tarihine bile şüpheyle yaklaşmak gerekir. memlekette "proje tamamlayacak" takat kalmamıştır.

binaenaleyh yazıklar olsundur.
  • 3 hafta önce istanbul-malatya uçuşunda bir abimiz yanıma oturdu. kendisinin 35 adet kamyonu varmış havalimanı inşaatında. bana söylediği "sadece 1 pist tamamlandı. 2. 3. pistler inşaat aşamasında 4. 5. ve 6. pistlerin ise kazığı bile çakılmadı henüz. açsalar bile sadece 1 pist çalışır" demişti. adam dalga geçiyor sanmıştım. gerçekmiş.
  • thy bolge muduru arkadaşla geçtiğimiz hafta konuştuğumuzda 29 ekim’e imkansız yetişmez ama cumhurbaşkanına nasıl söyleyecekler bilmiyorum halen haberi yok diyordu.
    diyenin yalancisiyim mesaj kutusuna abanmayın
  • metro tamamlansın öyle açın bence ne gereği var o zaman daha pis kıskanırlar hemm