şükela:  tümü | bugün
  • yari finalde intikamimizi aliriz dedirten maç
  • aradan 10 yıl geçmiş, geçmişe daha objektif bakarak söylüyorum ki;

hakkımızdı lan bu maç!
  • hasan şaş'ın golü attığı an çıkan ses hala uzayda yankılanmaktadır. 70 milyon bağırdı lan gol diye.

ne güzel gündü lan, hem brezilya'ya gol atıyorsun hem de maçı hakem yüzünden kaybediyorsun. şaka gibi.
  • hasan $a$ın attığı gol sonrası geçici bilinç kaybına sebep olan maç.
  • ajanslara gelen son haberlere göre, türkiye-brezilya maçından sonra;
    hasan şaş' a manchester united,
    rustu rençber'e real madrid,
    ilhan mansız'a bayern münih,
    hakan şükür'e çubuk spor,
    şenol güneş'e haymana gençlik
    transfer teklifinde bulunmuşlardır.
    türkiye- brezilya maçının hakemi joo young kim (kore) ,brezilya başbakan yardımcılığına atanmıştır.
  • hasan şaş'ın golünden sonra tüm okulun* yerinden oynadığı "siktik la amına koduk" diye hocalarla sarmaş dolaş olduğumuz an sanırım eğitim geçmişimin en güzel anıydı. devre arasında kantinde sadece sigara içmeyen öğrencilerin/hocaların kalması ve kimsenin sigara içen öğrencilere dokunmaması ayrı bir hoşluktu. sonra doğal olarak biz bunun bokunu çıkardık komple disipline gittik orası ayrı.
  • maçtan 1 ya da 2 gün önce kocaman roberto carlos röportajı vardı. "performansımızın % 40'ını sahaya yansıtırsak türkiye'yi rahat yeneriz" demişti.

% 100'ün üstüne hakemi koyup anca yenmişlerdi.

hasan şaş golü atınca, heyecandan ekrana bakakalmış, sevinememiştim bile. şaşırmıştım sadece. brezilya'ya gol atmış, öne geçmiştik. çok ilginçti.

şunları yazarken bile yıldıray baştürk'ün rakipten sıyrılışı, hasan şaş'ın topa vuruşu, kendinden geçmeden sakin bir şekilde sevinerek köşe bayrağına doğru koşması geldi gözümün önüne.

vay babağın kemüğünü sikeyim. neredeyse 13 yıl olmuş.
  • kantine koca okul sigamayacagi icin, kantindeki televizyonu zamaninin en eski ve en takur tukur siralarina sahip anfisine tasiyip, bolum baskani ve bazi hocalarla beraber izlemistik, tabi bazi kesim icin zor oldu kufur etmeden izlemek zorunda olmak ama eglendik yine de, yenilsek de guzeldi
    arkasindan da diferansiyel denk sinavina girdik. ne gunmus ya simdi animsadim oylesine...
  • turkiye kazanmasa mac gunune kadar, kazanirsa, berabere kalirsa veya salak bir penalti goluyle yenilirse rio'da calistigim yerdeki herkesi kocaman turk bayragi ile ilelebet kil etmemi saglayacak olan mac
  • dunya kupasında milli takımımızın ilk karsılasması...su anda sirketteki herkes maca kilitlenmis durumda..ben mi neden seyretmiyorum..kalbim boyle konularda hassas davranıyor da ondan..karsılasmayı 300 brezilya basın mensubu izliyormus...kursılasmada okan yok..ilk gol cigliklari...hasan sas ilk yarıda bir gol attı...oleyyyy!.......