şükela:  tümü | bugün
 • resmi olarak açıklanmasıyla 26-27 mayıs tarihinde * çoğunluğun sağlanamaması halinde fenerbahçe'nin kurtuluş günü olarak tarihe geçecek seçimli olağan genel kuruldur.

  özlediğimiz fenerbahçe için ali koç'a gönülden başarılar.

  kongre üyesi bütün eş dost bayram havasında gidip fenerbahçe'nin 37. başkanını seçeceğiz.
 • hem bu başlık hem de haziran beklentisi içerisinde olanlar ters köşe olabilir. tarihte ender olmuş şey gerçekleşip, mayıs sonu yeter çoğunluk sağlanabilir..
 • bu kongrede aziz yıldırım'a oy verecek fenerbahçe kongre üyesi, çıkarcıdır, yandaştır, yalakadır, yavşaktır, göt yalayıcıdır vb. vizyonunu ve misyonunu tamamlamış bir aziz yıldırım var. üyeliğim devam etsin sosyal statüm artsın diye aziz yıldırım'a oy vermek fenerbahçe'ye 3 temmuz sürecini yaşatmakla aynıdır.
  aziz başkan bizim için değerlidir. süleyman seba b.jimnastik için neyse bizim içinde aziz yıldırım'da aynıdır hatta daha üstündür. emeklerinin karşılığı ödenemez ama kan değişikliği şarttır.
  başını yastığa koyduğunuzda milyonları ilgilendirecek bir seçimde insanların karşılıksız sevgilerinin vekili olacağınızı düşünün. halkın takımı fenerbah'çe için halkın sesine kulak verin.
 • aziz yıldırım'ın kemiksiz 7000 oyu var secimde kaybetmesi için sandığa en az 15.000 kişinin gitmesi gerekiyor. ayrıca bir kongre üyesi olarak söylüyorum, amatör subeleri kapatacaklar tüm kulüp calışanlarının işine son verilecek dedikoduları bizim de kulağımıza geliyor ayrıca son 4 ayda 3500 yeni üye yapılmış ve hepsi de kulüp calışanlarının akrabası, eşi, dostu

  ali koç'a karsı ciddi bir teveccüh var, taraftar zaten başkanını seçmiş, 50 yas altı kongre üyeleri de ekseriyetle ali koç tarafında ama son ana kadar aziz yıldırım havayı koklayacaktır ve kazanamayacagını anlarsa da saglık sorunlarını öne sürüp aday olmayacaktır