şükela:  tümü | bugün
 • resmi olarak açıklanmasıyla 26-27 mayıs tarihinde * çoğunluğun sağlanamaması halinde fenerbahçe'nin kurtuluş günü olarak tarihe geçecek seçimli olağan genel kuruldur.

  özlediğimiz fenerbahçe için ali koç'a gönülden başarılar.

  kongre üyesi bütün eş dost bayram havasında gidip fenerbahçe'nin 37. başkanını seçeceğiz.
 • hem bu başlık hem de haziran beklentisi içerisinde olanlar ters köşe olabilir. tarihte ender olmuş şey gerçekleşip, mayıs sonu yeter çoğunluk sağlanabilir..
 • bu kongrede aziz yıldırım'a oy verecek fenerbahçe kongre üyesi, çıkarcıdır, yandaştır, yalakadır, yavşaktır, göt yalayıcıdır vb. vizyonunu ve misyonunu tamamlamış bir aziz yıldırım var. üyeliğim devam etsin sosyal statüm artsın diye aziz yıldırım'a oy vermek fenerbahçe'ye 3 temmuz sürecini yaşatmakla aynıdır.
  aziz başkan bizim için değerlidir. süleyman seba b.jimnastik için neyse bizim içinde aziz yıldırım'da aynıdır hatta daha üstündür. emeklerinin karşılığı ödenemez ama kan değişikliği şarttır.
  başını yastığa koyduğunuzda milyonları ilgilendirecek bir seçimde insanların karşılıksız sevgilerinin vekili olacağınızı düşünün. halkın takımı fenerbah'çe için halkın sesine kulak verin.
 • aziz yıldırım'ın kemiksiz 7000 oyu var secimde kaybetmesi için sandığa en az 15.000 kişinin gitmesi gerekiyor. ayrıca bir kongre üyesi olarak söylüyorum, amatör subeleri kapatacaklar tüm kulüp calışanlarının işine son verilecek dedikoduları bizim de kulağımıza geliyor ayrıca son 4 ayda 3500 yeni üye yapılmış ve hepsi de kulüp calışanlarının akrabası, eşi, dostu

  ali koç'a karsı ciddi bir teveccüh var, taraftar zaten başkanını seçmiş, 50 yas altı kongre üyeleri de ekseriyetle ali koç tarafında ama son ana kadar aziz yıldırım havayı koklayacaktır ve kazanamayacagını anlarsa da saglık sorunlarını öne sürüp aday olmayacaktır
 • kendi adıma genel seçimlerden de yerel seçimlerden de daha önemli bir seçim, çünkü ali koç başkan olamazsa 30 yıllık sevdayı bitirmeyi planlıyorum. ali koç’un seçilememe ihtimalinin olması bile komik ama maalesef mevcut delege düzeniyle böyle bir ihtimal var ve oldukça yüksek.

  özellikle aydınlar ile olan seçimi referans göstererek analiz yapanlar fena yanılıyor. 6800-2400 gibi bir sonuç çıkmış ama o gün mali aydınlara veren kitle 3 haziran’da blok halinde aziz yıldırım’a oy verir diye düşünüyorum mevcut konjonkturu dikkate alınca. yine son dönemde seçim amaçlı olarak üye yapılan yüzlerce kişi de oy kullanmaya gidecek, dolayısıyla seçime katılım yüksek olacaktır. ben minimum 20 bin bekliyorum.

  ali koç’a destek olacak kesim nispeten genç, atatürkçü, muhalif, fenerbahçe’ye gönülden bağlı olan ve kulüpten herhangi bir çıkarı olmayan kitle olacak. bu küme 10 bini geçebilir mi, zor ama imkansız değil.

  aksi halde kadıköy amatörden sarı-lacivert renkleri olan yeni bir takım bulup onu destekleriz artık.
 • tanıdığım sadece bir tane kongre üyesi var, ona baskı kuruyorum günlerdir, gerçi adam da vermek istemiyor azize ama ne olur olmaz diye her gün konuşuyorum, bir oy da bir oydur
 • aidat borcu olmayan 25.000 üye oy kullanacakmış. 25.000 üye!

  bizde ise ortalama 4000 kişi oy kullanır ve başkan seçilenlerin aldıkları oy sayıları şöyle;

  özhan canaydın........2000
  adnan polat...............3000
  ünal aysal..................3000
  duygun yarsuvat.......1770
  dursun özbek............2800
  mustafa cengiz..........1700

  aziz yıldırım'ın kemik denebilecek 5000 oyu varken, fenerbahçeliler'in ali koç'un seçileceğinden emin konuşması çok ilginç.

  aziz yıldırım gibi seçim kurdu bir başkan karşısında üye bilgilerini alamadığı için söylenen ali koç'un en az 6000 üyeyi ikna edip, edemeyeceği göreceğiz.

  nasıl ki aklı başında fenerbahçeliler ali koç'un seçilmesini istiyorsa, galatasaraylılar'da aziz yıldırım'ı istiyorlar.
  fenerbahçe tarihinin en gergin geçecek kongresini bekleyip, göreceğiz.
 • 19.000-22.000 aralığında oyun kullanılmasını ve ali y koç’un kullanılan oyların yüzde 55 ila 58 aralığında bir kısmını alarak başkan seçilmesini öngördüğüm seçimli genel kurul.