• hala gsliler ''bizim kongre çok iyi, herkes saygılı'' falan diyor. ulan 20 yıllık diktatörlüğü yıkmak kolay mı amuğa koyduklarım.
  • bir beşiktaşlı olarak;
    ali koç'a veya koç ailesi'ne bayılmam. ali koç'a karşı bir nefretim de yok.
    ama gs başkanı makul bir insan seçilmişken, bizim fiko da arada gereksiz çok konuşması dışında provokatif bir tavıra sahip değilken, iğnelemeyi bile gerilimsiz, güler yüzle yaparken.
    aziz denen adamdan ve mahmut, şekip gibi karanlık ve gerilimli insanlardan kurtulmak bu ülke futbolu için çok büyük umuttur.
    en azından kulüp başkanları arasında nezakete dayanan bir dönem başlar, hakemlerin telefonla atanmadığı bir dönem başlar.
    o yüzden haydi ali koç, türk futbolunda temizlenme dönemini başlat.
    ve evet aziz giderse ince'nin seçileceğine inancım net artacak. bu işler böyle çünkü!
  • herhangi bir dini inanca sahip olmamakla birlikte, evrenin bir simülasyondan ibaret olduğu gerçeğine inanıyorum.

şu an değişim rüzgarı adlı bir bilgisayar oyununun, türkiye 2018 serverine kodlanmış birer oyun karakteri olabiliriz.

2 aşamadan oluşan bu oyunun tamamlanabilmesi için; 3 haziran 2018 etabını başarıyla geçip, 24 haziran 2018 etabındaki bölüm sonu canavarıyla savaşmamız gerekiyor.

o meşhur bölüm sonu canavarına ulaşmak için; aziz yıldırım'ı yenmekten ve ilk bölümü başarıyla tamamlamaktan başka çaremiz yok. aksi takdirde sistem bizi otomatik olarak, duble yollar ve milli irade serverine yönlendiriyor.

sırf bu yüzden; ali koç başkan olacak güneş doğacak..

zafer editi: oldu bu iş. game over aziz efendi.

sırada bölüm sonu canavarı var.
    insert coin reis.
  • ali koc'un acik ara secilecegi genel kuruldur.
    kongre uyesiyim, bircok uye arkadasim var. fenerlilerin ici rahat olsun.
  • ali koç stada girdi ve tezahüratlar başladı, fb tv de anında reklama girdi. fb tv'yi çok zor iki gün bekliyor. fenerbahçeli arkadaşlar bu iki günde penguen belgeseline doyacağını tahmin ediyorum.
  • ahahaha ahahaha aziz yıldırım evde hazırladığı kağıda bakarak konustuğu zaman; "buyuk fenerbahçe taraftarı hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum"
    bakmadığı zaman; "dinleyin orospu cocuklari "
  • erdogan'in beklendigi uzere aziz yildirim'i destekledigi secimdir.

tecrubeyi ozellikle tekrarlamanin baska manasi yok heralde. (tabi kendi secimine de isaret ediyor)

star'daki secim ozel yayinindan:

"en ideali ‘hayırlı olsun’ demektir. gönlüm bu nokta da, ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir, ama burada tabi tecrübe, çok çok önemli. temenni ederim ki, inşallah bu kongre ile birlikte fenerbahçe çok daha diri, çok daha güçlü, ama tecrübenin hakim olduğu bir yapı ile devam eder."

insallah ikiniz de kaybedersiniz de tecrubesiz birileri gelir fenerin ve ulkenin basina.
    zira aci tecrubelerimiz oldu
  • lan allah'ın çin'inde bok gibi internetle takip etmeye çalışıyorum, bekliyorum ki ali koç kazansın, güneş doğsun.

aykut da oy kullanmış, kesin hasan ali'ye atmıştır.
  • galatasaray adına çok talihsiz bir gerçek öğrendiğimiz genel kurul. ulan biri at binmek ister galatasaraya üye olur diğeri galatasaray adasını kullanmak ister gider üye olur. ulan amına koyduklarım çocuk oyuncağı mı bu klüp

not:gs
  • biraz daha kavga ederlerse messi parası çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap