şükela:  tümü | bugün
  • online sistem üzerinden bilet alıyorsunuz. sistemde koltuklar tekli ve sosyal mesafeye uygun olarak sıralanmış. her zaman 55 tl ye aldığınız bilete 120 tl veriyorsunuz. otobüse biniyorsunuz neredeyse tamamı dolu. sosyal mesafeye noldu? neden sistemde gözükenden farklı oturuluyor? neden daha fazla yolcu taşıyan bir otobüse %50 kapasite için belirlenen fiyattan ödeme yaptık. müşteri hizmetlerini arayıp ulaşamamakta cabası. yapılan devlet tekelli dolandırıcılık.

video paylaş diyenler. videoları ilgili yerlere ilettim. plakayı da polisle paylaş diyenler, yeni çıkan yasaya göre fazla yolcu alabiliyor. ancak benim şikayetim sistemde satılan biletlerle otobüse bindiğinde karşılaştığınız durumun farklılığı. madem otobüs neredeyse full kapasite çalışacak neden bilet fiyatı 120 tl
  • polisi arayıp plaka verin. iddianızı ispatlayın. rezalet gibi rezalet olsun dediğim.
  • otobüsün plakasından başlayıp firmanın adından geçtikten sonra koltuk düzenini gösteren bir video çekip yayınla, rezil olsunlar
  • rezillik buna izin verenlerde. kontrolünü yapmayanlarda.
  • geçen gün farklı firmalardan bilet bakarken ben de kamil koç özelinde yarı kapasiteden fazla yolcu için bilet satıldığına şahit olmuştum. 2'li koltuklar için, olması gerektiği gibi, sadece koltukların bir tanesi için bilet satılırken, tekli koltuklar için aralarda boşluk bırakmayacak şekilde hepsi satışa açık görünüyor idi. diğer firmalarda tekli koltuklar aralarında birer koltuk boş kalacak şekilde satışta idi. şikayetimi ederek görevimi yaptım, beklemedeyiz.
  • metro dururken koç'a binmek de bilemedim...
    koç'a bineceğini metro sana binsin.