şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • tüketici hakem heyetine başvurmanızı öneririm
    böyle durumların peşini bırakmamak gerekli
  • bu ülkede bulunan tüm kargo firmalarını acil tarafından sahiplerini çağırıp siz napıyorsunuz lan diye konuşması gereken bir tane adam olmadığı için başımıza bunların gelmesini çok normal...

ne olursa olsun kargo firmasına giderek hasar tutunağını isteyiniz.

t: mng ve trendyolun 10/8 rezaletidir. 2 puanı hasarlı kutuyu almanızdan dolayı kırdım. iyi niyetinizle almış olabilirsiniz(birilerine inanarak) ama kimseye güvenmemek gerektiğini ve hasarlı kutu almamanız gerekiyordu
  • kargo firmasının sorumluluğunda olan durumu muhtemelen ketenpereye getirmeye çalıştığı rezalettir.

yapılması gereken tutanakla beraber ürünü aynen geri göndermeniz ve tutanağın bir kopyasını mutlaka teslim almanızdı.

maalesef firmalar müşterinin tecrübesizliğinden kolayca yararlanabiliyor.
  • allah belalarını versin..
  • büyük gerçmiş olsun.
    rezaletin büyüğü kargo firmasında. zarar verdikleri ürünü bir şekilde size, af edersin, kakalamaya çalışmışlar.
    en büyük hata ise sizde. online alışverişlerde sipariş bildirimlerinde hep kocaman kocaman yazar; eğer kutusunda delik, yırtık, hasar varsa kargoyu teslim almayın ve mutlaka tutanak tutarak iade edin diye. size gelen maillere bakarsanız mutlaka böyle uyarılar vardır.
    hasarlı ürünü bile bile kabul etmişsiniz. trendyol'un burda bir suçu yok bence. mücadelenizi kargo üzerinde yapın. gerçekten dedidkleri gibi bir tutanak varsa size göstermeseler bile hakem heyetlerine veya mahkemeye göstermek zorunldalar.
    sorun çözülür ancak uzun ve zorlu bir şekilde olacağa benziyor.
    allah kolaylık verrsin.
  • geçmiş olsun.
    bu doha elektronikle tatsız bir alışverişim olmuştu. mağazayla ilgili bir yorum okuyacak bir yer yok. şikayetvarda bile yoktu. sonra ben ekşide kendi ismiyle başlık açayım dedim mağazayı araştıranlara fikir olsun diye ama açmadım moderatörler siliyor zaten. daha önce silindi böyle entrylerim.
    bir konsol kolu gönderdiler bana üstünde 2. bir emniyet bandı. kutu açıyorsun içindeki kartonlar yırtık. analog tuşu basışı sıkıntılı. ürün sıkıntısız bile olsa açılmış paket benim için 2. eldir ve ben 2. el birşey kullanmak istemiyorum. ancak iade talebinde bulununca birisi arıyor seni.onun dışında bune aga diyecek telefon mail yok. durumu anlatan yorumu trendyol zaten yayınlanmıyor. telefondaki adamda diyor ki bizde açılmış paket ürünü yoktur. ben bant diyorum yırtık diyorum hala yok öyle diyor bana. tiplere gel. benden öyle ya da böyle iade aldığınızı da geri dönüşüme gönderdiniz zaten.
    trendyol hepsiburada dandik puan sistemleriyle böyle çakalların yuvası haline gelmiştir. amazonu çok övüyorsunuz ama orada da amazon dışı satıcılar istedikleri gibi at koşturuyor.
1 entry daha