şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dilek taş, hülya kurt ve nursel karagöz'ün yürüyüşüne verilen isim.

  3 cesur kadın dilek taş, hülya kurt ve nursel karagöz cinsel istismar ve şiddete dikkat çekmek için ankara'ya yürüyor! sevgimiz tükendi, ahlakımız yozlaştı. bu yangını kadınlar söndürecek. allah'a emanet olun!

  #3insan3kadın3anne

  - meral akşener

  https://twitter.com/…ener/status/970931462299058176
 • dikkat cekilmek istenilen konulari yuksek sesle dahi soyleyemeyen bizler, bu ulke nasil bu hale geldi sorusunu da yuksek sesle sormaya cekiniyoruz. cumhuriyet tarihinin “sozde” en muhafazakar yonetimi altinda, cocuklara tecavuz ediliyor, kucugun rizasi deniyor. anneler katlediliyor, yavrular kaciriliyor, onlarca rezil haber medyada dahi yer almiyor. tum bu olan bitenden bi haber dini butun halkimiz da tv de survivor kovaliyor. allah sonumuzu hayretsin. cocuklarina sahip cikamayan bir topluma donusmememiz icin cocuga, kadina, kediye saygili iyi seceneklerimiz oldugunu tek tek anlatmaktan baska caremiz yok. basligin altina dolusacak fetocu, aktroll davarlara da pesinen soyleyeyim. yazacaginiz her yorum icin ananizi, bacinizi, dogmus ya da dogacak kiz cocuklarinizi, erkek cocuklarinizi dusunun ve yorum yazin. daha dune kadar ayni pilava kasik sallayip, tum pisliklere birlikte bulasan yavsaklar olarak dolusmayin.
 • ülkenin belki de en önemli ve yaygın 2 3 sorunundan biri olan kadına şiddet/istismar/kadın cinayeti kapsamında konuşan siyasetçi görmek neredeyse imkansıza yakın.
  konuşanlar da genellikle geçiştirmeye, yok saymaya, illüzyon yaparak dikkati başka yöne çekmeye çalışan iktidar siyasetçileri.
  meral akşener'in bu tanımlaması ve duruşunu takdir etmemek elde değil.
  bu 3 kadına da bu onurlu yürüyüşlerinde başarılar dilerim. yangını söndüremezler belki ama en azından karınca misali, bu dengesiz ve vahşi mücadele tarafları belli olsun.
 • kadınlar ancak direnerek ve seslerini duyuyarak başarılı olabilirler. meral akşener'de bir kadın olarak desteğini esirgememiş. helal olsun.
 • kadınlaramıza karşı artan şiddet, istismar ve tacizler artık kaygı verici boyuta ulaşmaktadır. cumhuriyetimizi kuran ve ona sahip çıkan kadınlarımızın bu tür sorunlarına karşı artık halk olarak gerekli tepkiyi gösterme vaktimiz geldi. kadınlarımız siyasal islamcıların pis emellerine alet edilemez. bu gericileri kendi pisliklerinde boğacağız.
  güneşli günler yakındır.
  iyi olsun.
 • iyilik sessiz kalarak değil direnerek ve yürüyerek olur. yolunuz daim olsun.
 • cinsel istismar ve kadına şiddet günümüzde bu ülkenin en büyük ptoblemlerindendir. bu tepkiyi koyabilecek cesur kadınlarımızın olması ise ülke adına en büyük şanslarımızdan. yolları açık olsun.
 • cinsel istismar, kadına şiddet hatta çocuğa istismar gibi hayati konularda lütfedip nihayet daha caydırıcı kanunlar çıkarmaya giriştiğinde bile buna zina gibi alakasız ama kendisine oy getireceğini düşündüğü bir konuyu karıştıranlar tarafından yönetilen bir ülkede yapılan güzel iş.

  yolları açık olsun.
 • meral akşener bu cesur kadınlara verdigi destek ile samimiyetini ve bir türk annesi oldugunu göstermistir.