şükela:  tümü | bugün
  • ne zaman sol kenarda bu başlığı görsem 'klasik beşiktaş'lı abartması yae' diye iç geçirdikten sonra videoyu açmamla birlikte 'vay amına koyayım' diye geçirdiğim içe küfretmemi sağlayan karambol.
  • aziz ruhu dün gece eskişehir'e uğramıştır. (bkz: 5 ekim 2013 eskişehirspor beşiktaş maçı)
  • hala devam ediyor mu diye merak ettirendir.
  • akşam akşam aklıma gelmiş ömür törpüsü. canlı izlemiş nesil kendini şansalı saymalı..
  • eşimden ayrılmaya karar verdiğim günün arefesiydi. bu maç kendi hayatıma kavuşma konusunda bana büyük bir cesaret vermişti. beşiktaş yapabiliyorsa, ben de yapabilirdim. o yemiyorsa böyle bir anda golü, ben de yemezdim.

kişisel tarihimde, çok sevdiğim eşimi ve günlerdir devam eden ayrılık konusundaki konsantrasyonumu bozan tek andır.
  • zamanda yarattığı kırılmanın gözle görülür etkileri olmuştur. bu karambol yaşandıktan sonra beşiktaş;

*maccabi tel aviv maçını son dakikada attığı golle kazanmıştır.
    *bir liderlik maçında bu kez çuvallamamış ve stoke city'i yenerek grubunu lider bitirmiştir.
    *yıldırım demirören'i davullarla zurnalarla tff'ye uğurlamıştır.
    *fenerbahçe maçını son dakikada attığı golle kazanmıştır.
    *tolga zengin'i transfer ederek yıllar sonra bir kaleci sahibi olmuştur.
    *144 hafta sonra ligde liderlik koltuğuna oturmuştur.
    *yeni stadı için ilk kazma vurulmuştur.
    *en önemlisi ise istanbul bb küme düşmüştür.

önlenemez şekilde devam eden bu etkiler 22 eylül 2013 pazar saat 20:21 sularında serdar kurtuluş'un o topu taca atmaması ile son bulmuştur.
  • ara ara rüyama giren kabustur.

cenk gonen'le beraber kaledeyiz böyle, bi o kurtariyor bi ben, herkes bize karşı sanki. hakem ibnesi bile arada çaktırmadan vuruyor topa. karambolden onun vurdugu belli olmuyor, pis pis gülüyor sonra, top tam çizgiyi geçcekken rüyadan uyanıyorum, kan-ter içinde böyle, sırılsıklam bir halde..

(bkz: işte bunlar hep freud)

allah düşmanımın başına vermesin. o bir dakika benim üniversite hayatımdaki toplam strese eşit olabilir.
  • ne zaman zor bir duruma düşsem, lan bu işten nasıl sıyrılacağım diye düşünsem, direkt bu olay aklıma gelir. sonra bir hayat enerjisi ile dolarım ve üstesinden gelirim.
  • her izleyisimde gol olacakmis gibi geliyor hala.

orospu cocugu sovkovski, o ucarak kafa atmaya calistigi pozisyon yok mu hele? sanki anasina bacisina sovduk. [gerci simdi biraz..]