şükela:  tümü | bugün
 • akp ve mhp'nin üstünde anlaştığı anayasa değişikliği paketi geçici madde 21-a ya göre milletvekili genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılacağı gündürefendim.

  cumhurbaşkanı'nın beş yılda bir seçilmesi öngörüldüğüne ve bir kişinin 2 kez cumhurbaşkanı seçilebildiğine ve gelecek seçim için 3 kasım 2019 gösterildiğine göre bay erdoğan hangi tarihe kadar ülkenin başında bunu sizin matematiğinize bırakıyorum.

  benim matematiğim yetmedi de.

  geçici madde 21 a : tbmm nin 27 .inci dönem genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimi 3 kasım 2019 tarihinde birlikte yapılır. seçimin yapılacağı tarihe kadar tbmm üyeleri ve cumhurbaşkanı görevine devam eder . meclisin seçim kararı alması halinde 27inci dönem milletvekili seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimi birlikte yapılır.
 • rivayetler göre dünyada çok büyük gelişmelerin olacağı gün. rivayetler arasında depremler var uzaylı saldırısı, suikastler var vs. tabi bunların hepsi komplo teorisyenlerinin iddiası. bakalım o gün gelince ne olacak.
 • ilk maaşımı alacağım tarih o. ne depremi ne uzay saldırısı yapmayın etmeyin.
  en mutlu günüm olacak o gün
 • bazı komplo teorisyenlerine göre seattle'da başlayacak bir ufo saldırısı ile tüm dünya'da sistemin değiştirilmeye çalışılacağı gün. tabi çok ayağa düştü bu bilgi gerçek olur mu bilemiyorum.

  (bkz: new world order)