şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir gün rüyamda evin tuvaletinde küçük abdestimi yapıyorum ayıptır söylemesi, bir kalktım ki hakikaten altıma yapıyorum.
    kendimden utandım..
  • belki inanmayacaksınız ama ben 8 katmanlı rüya bile gördüm.

tv karşısında uyumuşum, rüyamda şimdi detaylarını hatırlamadığım birazcık korkutucu şeyler görüp uyanıyorum ve tv nin açık kaldığını farkedip kapatıyorum.
    sonra yine rüyada olduğumu fark ediyorum ve yeniden ama bu sefer daha korkunç şeyler görmeye başlıyorum, tekrar uyanıp tv yi kapatıyorum. bu böyle tam sekiz kez devam ediyor, her seferinde gördüğüm korkunç şeylerin dozajı artıyor ve en sonunda bağırarak gerçekten uyanıp televizyonu kapatıyorum.
  • 3. katmanda rüya içinde tam köprüden aşağı düşecek iken uyanıyorum. " oh be! rüyaymış" diyerek uyanıyorum.

2. katmanda o arada evde bir yılan görüyorum. tam beni ısıracakken yeniden uyanarak onun da rüya olduğunu anlıyorum.

1. katmanda o heyecanla soluk soluğa, terler içinde uyandığımda gene rüyaymış diye rahatlıyorum. sonra bunun verdiği gazla dışarıya çıkıyorum. karşı kaldırıma geçerken araba çarpıyor ve ödüm bokuma karışarak son kez gerçek dünyaya uyanıyorum ve bol atraksiyonlu 3
    katmanlı rüyam tamamlanıyor.
  • uyansalar da baliga çıksak.
  • ınception dan gelen suser lar...
  • " rüyada baklava görmek 40 katmanlı rüya görmüş yerine sayılıyor mu? " sorusunu akıllara getirmiştir.