şükela:  tümü | bugün
 • 4.kez de yakalanacak sürücüdür.

  o sürücü için tıklayın
 • ehliyeti alınıp trafikten men edilmesi gereken sürücüdür.
  zira basiretsizliği sadece kendisini değil, trafikteki bütün araçları ve yolcuları etkileyebilecek olan bir tür basiretsizliktir.
 • adam kaşınıyor , bir de başlık açmış .
  küfür arsızı herhalde .
 • kendileri hakkında başka insanların can ya da mal güvenliğine zarar vermeksizin tek taraflı kazalarda öldükleri haberlere doğal seçilim olarak bakarken en ufak bir ihtimali varsa hapis cezası almalarını can-ı gönülden temenni ettiğim potansiyel katillere dahil olan sürücüdür. olur da mahkemede çıkıp da akli melekelerde teşevvüş savunması yaparlar, mahkeme de "adam haklı olabilir, normal zeka sahibi bir insanın yapacağı iş değil bu" diyerek hapis cezasına hükmetmez ama kendilerine vasi tayin ederek ehliyetlerini iptal eder; başkalarına zarar vermemiş oldukları sürece ona da bir eleştirim olmaz.

  edit: bunlar içer "dertlerinden" kaçarlar, kazaya karışır kaçarlar ve bunları yapıp yapmamasından bağımsız olarak bazıları da başlık açıp kaçarlar. https://hizliresim.com/xerojo
 • bir yakınım ikinci kere alkollu yakalanmamak için gece arabayı yol kenarına çekip uyumaya başlamış.

  polis ekipleri, geç vakitlerde kendisini uyandıramayıp, kapıları da açtıramayınca, arabayı çekiciye kaldırıp, karakolun bahçesine çekmişler.

  sabah ayıldığında kendini bambaşka bir ortamda bulmuş.

  siz de, ücretsiz çay ve simit ikramı için şansınız zorlayabilirsiniz.