şükela:  tümü | bugün
  • victoria secret body mist'ini üstüne boca etmiş görgüsüz kadındır.
  • bu durumla her karşılaştığımda sanki hep aynı parfüm kokusunu duyuyormuşum gibi hissetmemi sağlayan bir güç var. bu kadınlar öyle kadınlar
  • tam kokusunu almamla başlığını görmemin üst üste geldiği kadın.

koridordan geçerken benim odamı kokuttuğuna göre inceden bir özgüven eksikliği ve orta yaş bunalımı yaşıyor olması muhtemel.

oda arkadaşımda aynı kokudan rahatsız olmuş olacak ki bastı kolonyayı, o da ayrı sızlattı burnumun direğini.

1 dk içinde yaşadığım koku kirliliğine bakın hele. wc ye gidecektim vazgeçtim...
  • dandik doldurma parfümlerle genelde gerçekleştirilen eylem. ucuz diye basıyor parfümü neyi kapatmaya çalışıyorsun anlamadım ki buda burun yani. hele yazın yapma kardeşim.
  • zaman zaman, kız arkadaşınızla uzun süredir görüşmediyseniz, bir süredir hep erkek muhabbeti içinde kaldıysanız, yolda yanınızdan geçen bir kadının kokusu (ucuz, dandik olmayacak tabi) nefes aldırır.
  • hypnotic poison'ın afrodizyak etkisi olduğuna inandırılmış dikkat çekme ihtiyacı olan kadındır.
    bütün gün baş ağrıtır.
  • gün boyunca aynı yoğunlukta kokan kadındır.

hatta aynı ofiste çalışıyorsanız, tuvaleti bu kadından sonra kullandıysanız, dışkılama esnasında bile parfümün kokusunun yayıldığına şahit olabilirsiniz...

(bkz: öyle bir sıçmak ki havalandırmadan tebrik almak)
  • 28,26 kilometrekarelik bir etki alanına sahiptir. hiç fena değil.
  • doğal seçilime müdahale ederek gen havuzunun amına koyan kadındır.
  • yakınına geldiğinizde sizi daha da yakına çekmek için usul usul kokan bir parfümün etkileyiciliğini henüz anlayamamış kadındır.