şükela:  tümü | bugün
  • net penaltıdır amk. şuna penaltı demeyecek adam izlemesin maçı. bal gibi arda malatyalı topçuya girmiş düşürmüş işte amk. nerenizle izliyorsunuz maçı. malatya yerine neden başakşehir kullandı onu anlamadım işte.
  • 3 mart 2019 yeni malatyaspor başakşehir maçında verilen penaltıdır.

arda'nın malatyalı oyuncuya yaptığı faul sonucunda başakşehir penaltı kazandı. ne yazık ki kimse konuşmayacak bunu.

https://mobile.twitter.com/…tus/1102203236273061888

edit: penaltı olduğunu, hele hele yüzde yüz penaltı olduğunu söyleyen arkadaşlar, tanıdık göz doktorları var, bir randevu alayım isterseniz adınıza.
  • bu ilgin artık şaibeli olduğunu ve insanların boşu boşuna bu iğrenç ligi izlemek için para verdiklerini gösterir.
  • izlemeyenler için özet: arda rakibe faul yaparak takımı adına penaltı kazandırdı.

durum bu kadar net. kalanı ise fb ve bjk taraftarları gs ile arasının daha fazla açılmasını önlemek için degil başaksehir kulliyespor gelse destekleme kafasındalar.

sizle var olmadık. sizsiz yok olmayız.

ancak bir kaç sene içersinde yok olacak sarayın takımının kayırılmalarına arka çıktıgınızla hatırlanacaksınız.

utanırsınız diyeceğim ama yok artık:)
  • bu pozisyonda penaltı diyebilmek için akli melekelerini kaybetmiş olmak veya art niyetli bir şerefsiz olmak gereklidir. bunlara rağmen şampiyon galatasaray olacak
  • beyni yeterince calismayanlara gore penaltidir. temasi kimin sagladigina, arda nin topa mi yoksa adamin onune dogru mu kostuguna dikkat ederseniz ne oldugunu anlaya bilirsiniz.

zaten calmaya hazir olan firat ta tak diye verdi. hepiniz allah belasini versin.

edit; ulan hadi herseyi gectim penaltidan sonra kendinden gecen, nefessiz kaldim ayaklariyla bayginliklar geciren arda ne ayak? 30 sn sonra ayaga kalkip yaya pozisyon aliyor. sucluluk psikolojisi degil de nedir.

ayrica yarim metre ofsayt olan pozisyonda bile eliyle onune aliyo bu herif. bana maval okumayin.
  • önce penaltı olduğunu düşündüğüm, sonra başakşehirlilerin sarı formalı olmadığını anladığım pozisyon.
  • penalti diyenlerin hepsi tinersporlu. gsnin sampiyon olmasini engellemek icin kend*lerini paz*rlayacak tiynetteki insanlar bunlar.

net sikedir. gs taraftari artik bu yapilan kollamalari uefa kurullarina bildirmekle mukelleftir.

tanim: gsnin sampiyonlugunu calmak icin verilmis penaltidir.
  • penaltı cezasi yetmez, malatyasporlu futbolcunun tutuklanarak cezaevine gönderilmesi gerekirdi.
  • bu pozisyon penaltıysa hafta sonu istiklal caddesindeki her pozisyon penaltı olur.