• 3 mart 2019 yeni malatyaspor başakşehir maçında verilen penaltıdır.

arda'nın malatyalı oyuncuya yaptığı faul sonucunda başakşehir penaltı kazandı. ne yazık ki kimse konuşmayacak bunu.

https://mobile.twitter.com/…tus/1102203236273061888

edit: penaltı olduğunu, hele hele yüzde yüz penaltı olduğunu söyleyen arkadaşlar, tanıdık göz doktorları var, bir randevu alayım isterseniz adınıza.
  • pozisyonu seyretme gereği bile duymuyorum. kesin haksız kazanılmış penaltıdır. adamlar topluluğuna yakışan bu zaten.
  • asıl adı fırat eyyamus olan şahıs tarafından var'a bile gitmeden verilmiş penaltıdır. yapılan açık bir şekilde tetikçiliktir, fakat bunca insanın gözüne sokularak yapılması şaşırtıcıdır. hakemdir hata yapar denilip geçilecek bir olay değil artık bu. vicdanı olan kabul etmez bu ayıbı.
  • pozisyonu seyretme gereği duymadan pozisyon yorumlayan ağlak 6slilerin bulunduğu başlıktır.
  • bence burada önce kimin hamle yaptığı da önemli, arda malatyalı oyuncuya temas ediyor gibi duruyor pozisyon.

edit:imlasyon
  • tertemiz penaltıdır. buna penaltı değil diyen ya fetöcüdür ya da futbol yerine su topu sporu izlemesi gerekiyordur.
  • beyni yeterince calismayanlara gore penaltidir. temasi kimin sagladigina, arda nin topa mi yoksa adamin onune dogru mu kostuguna dikkat ederseniz ne oldugunu anlaya bilirsiniz.

zaten calmaya hazir olan firat ta tak diye verdi. hepiniz allah belasini versin.

edit; ulan hadi herseyi gectim penaltidan sonra kendinden gecen, nefessiz kaldim ayaklariyla bayginliklar geciren arda ne ayak? 30 sn sonra ayaga kalkip yaya pozisyon aliyor. sucluluk psikolojisi degil de nedir.

ayrica yarim metre ofsayt olan pozisyonda bile eliyle onune aliyo bu herif. bana maval okumayin.
  • bu ilgin artık şaibeli olduğunu ve insanların boşu boşuna bu iğrenç ligi izlemek için para verdiklerini gösterir.
  • oyna, devam.
  • izlemeyenler için özet: arda rakibe faul yaparak takımı adına penaltı kazandırdı.

durum bu kadar net. kalanı ise fb ve bjk taraftarları gs ile arasının daha fazla açılmasını önlemek için degil başaksehir kulliyespor gelse destekleme kafasındalar.

sizle var olmadık. sizsiz yok olmayız.

ancak bir kaç sene içersinde yok olacak sarayın takımının kayırılmalarına arka çıktıgınızla hatırlanacaksınız.

utanırsınız diyeceğim ama yok artık:)
hesabın var mı? giriş yap