şükela:  tümü | bugün
  • saat 16:00'da başlayacak spor toto süper lig 24. hafta maçı.
    başak'ın puan kaybetmesi olası maçlardan.
  • başakşehir'in puan kaybetmeyeceği maçtır. ha hakem ümit öztürk olursa işler değişebilir tabii.

zekailer için not: maçın taraflarından olan yeni malatyaspor'un teknik direktörü erol bulut hedefsiz değildir. zira yeni malatyaspor'un avrupa kupaları hedefi devam etmektedir. bir bitin artık be!
  • hedefsiz kalan takımın hocası eröl, eski hocasına zorluk çıkarmayacaktır
  • ilk maçın devre arasında adem büyük'ün üzerine yürüyen avcı denen elemanın üzerine biz şehir olarak gideceğiz. adem'in 2 maçlık cezası da bitti. bu maça iyi bilendi. erol hocayı bilmem ama ben adem'e güveniyorum. takımın kaptanı olarak bu maçı puansız geçmemize izin vermeyecektir.
    ayrıca kupada finale yürüyen malatyaspor için ligde ilk 3 yarışına tekrar dönüş maçıdır.
  • adem'in takıma dönmesi, malatyaspor'u dengeli hale getirecektir fakat sorun, dengesiz başakşehir'de. normalde bu maçtan puan bile alamaz başakşehir fakat bazen, öyle bir top oynuyorlar ki, maçı alıp götürüyorlar.
  • başakşehir'in yenmesi beni şaşırtmaz ama puan da bırakabilir. malatyaspor'un sakatları filan düzelmiştir diye umuyorum. bu ipi ya başakşehir ya galatasaray göğüsleyecek artık. psikolojik olarak ayakta kalan takım kupayı götürür. ayrıca daha ligin bitmesine alı şanlı 10 hafta var bu köprünün altından daha çok su akar.
  • başakşehir’in rahat geçeceği ya da geçirileceği malatya engeli.
  • fırat aydınus iti varken puan kaybı beklemek mi... fazla hayalcisiniz.
  • 25 civarı visca golünü atar, maç 0-1 biter.
  • herkes biletini cipsini aldıysa tiyatro başladı, bugünkü senaryo nasıl olacak merak içindeyiz.

ben ofsayttan gol veya her zamanki gibi malatya'ya verilmeyen net faul sonrası başakşehir golü diyorum. haksız penaltı veya malatya'nın var ile sayılmayan golü de ihtimal dahilinde.

malatya'nın 2 golü var ile iptal edilir plase. 1 banko da 2 bilemedim.

oscar kime gidecek bakalım