• ulkede kafanızı altina sokup golgeleyebileceginiz, kuslarin civildayacagi hicbir agac kalmayana kadar devam..
    edit: defalarca gittim, gezdim, gordum. o kadar guzel ormanlari varki, yola sarkan agaclar, dolu dolu ormanlar. yol ustunde telefon direklerine yuva yapmis leylekler, yol kenarinda uzerinde sizinti seklinde sular akan kayalar, suyun icinde agaclar. ıgneada'ya yaklasirken yolu ikiye bolen o berrak, buz gibi, tertemiz akarsuyuda anca karadenizde filan gorursunuz. bunlar kaybolmadan gezin, gorun. belki son sansinizdir degerlendirin. gitmek isteyenler icin icinde cok buyuk bir yarasa kolonisi barindiran dupnisa magarasi da ayni bolgededir.
    https://tr.m.wikipedia.org/…z_ormanları_millî_parkı
    (bkz: igneada longozlari)
  • güzel olan her şeyi yok etmeye yemin etmiş bir güruhun şaşırtmayan tercihi.
  • bir bakir cennet daha felakete götürülüyor...

bilmeyenler için iğneada'yı buradan tanıyabilirsiniz... adamlar liman istemedikleri için mi nükleer santral ile cezalandırılıyor...

buyurun görsel - dikkat görünen yeşil tonları gerçektir, alıcılarınızı sevin mahvolmasına yok olmasına izin vermeyin

yazıktır, günahtır!
  • sonra da katil devlet deyince vatan haini ilan ediliyoruz. doldur memleketi nükleer santralle, dünyanin en eko-etkili ve temiz enerji kaynagi ne de olsa.
  • belki yapimina baslarlar, fakat öyle bir santral bitmis bir sekilde devreye girmeyecektir. buna mevcut hükümetin ömrü yetmeyecektir.
  • saklı cenneti açık cehenneme çevirecekler. yapmayın, lütfen yapmayın.
  • iyi olmuş bence.
    şuraya bir bakın bence gayet güzel gözüküyor.
  • bütün dünya ülkeleri gerizekalı bir bizim ibneler akıllı. sırf muhalefet yapıp rte çakacam diye salak saçma muhalefet etmenin mantığı ne. adam olsaydık şuanda ülkede en az 10 tane nükleer santral olması lazımdı. dünyadaki nükleer santraller
  • ülkemizin en sakin ve en huzurlu yerine yapılacak bir ihanettir. karadeniz güzelliklerini hes denen saçmalıklarla bitirmeye çalıştılar şimdi de trakya güzelliklerini ağır sanayi ile bitirmeye çalışıyorlar. dupnisa mağarası olsun, sislioba köyü olsun, limanköy feneri olsun adeta saklı bir cennet olan bu yörelere dokunulmaması gerekiyor.
  • longoz ormanlari milli parktir. milli park'a nukleer santral kurulamaz. tam olarak nereye kurulmak istendigi ile ilgili bir aciklama goremedim, ama orman alani olmayan bir yere kurmayi dusunuyorlardir herhalde.
hesabın var mı? giriş yap