şükela:  tümü | bugün soru sor
238 entry daha
 • (bkz: up)
 • up up up. daha fazla edit lütfen!
 • up up
 • hala olayın gerçekliğine inanmıyorum.

  biz burada kendimizi parçaladık ışid 2 askerimizi yaktığında. muhalif medyadan bile tık ses gelmedi. şimdi bu 40 entryli yazar her açıdan muğlak, tek bir isim ve görüntü olmayan bir entry yazdı diye iç işleri bakanı bizzat ilgileniyor mu yani? yani bu arkadaş "parkın karanlık köşesinde tam seçemediğim kişiler tam seçemediğim bir araçla tam seçemediğim bir sokaktan gelip tam seçemediğim bir kadını galiba kaçırmış olabilirler" dedi ve süleyman soylu bizzat mı ilgileniyor? çok önemli bürokratlar kim arkadaş, kim bunlar abi? ayşe, fatma, mehmet, mustafa? kim abi bunlar? stk'lar ve medya da aramış kendisini ama henüz dönüş yapamamış. vay be.

  peki kameralara polisle birlikte bakmak nedir? var mı aranızda adli bir vakanın kamera kayıtları izlenirken polise refakat eden bu zamana kadar?

  peki savcılık soruşturma emri verirken müştekinin ismini, kimlik bilgilerini vermiyor mu? kim abi bu müşteki demezler mi adama? koskoca emir tutanağında müşteki ismi yok, müşteki kimliğinin yazılı olduğu bir ek olduğu belirtilmemiş. bir mühür basılmaz mı, savcılık mührü? konunun uzmanı değilim bir uzman anlatsın dinleyelim.

  burada olayın muğlak taraflarını yazdım diye dalga geçen, özel mesajla söven zeki arkadaşlarla yunus günçe'nin hiç söylemediği "türkiye'nin dostoyevskisiyim" başlıgına okumadan bilmeden yüzlerce entry döşeyen güruh aynı. (bkz: türkiye'nin dostoyevski'siyim)

  gecenin köründe 150 metre ötedeki karakola gitmek yerine 40-50 dakikalık mesafedeki adliyeye gitmeyi tercih eden koca yürekli, minik beyinli yazara şukular yağdırarak vicdan mastürbasyonu yapıyorsunuz. ama bak adli bir olay sözlüğe taşınacaksa böyle taşınır: (bkz: #73253148)

  ekşi sözlük cehaletin paçalardan yerlere aktığı yer oldu.

  olay gerçekse özür dileyeceğim. peki değilse siz ne yapacaksınız?

  (bkz: #73245705)
 • inşallah bir haber alınabilir.
  her gün böyle başlıkların açılması çok korkunç.
 • umarım yakın zamanda aydınlatılır.
 • beylikduzu artik dagin basi sayilmaz fakat halâ dag kurallarinin gecerli oldugunu gosteren bir olay. hayir buraya yazilacak cook sey var da ne desem gg. umarim bulunur, umarim...
 • olaya şüpheyle bakan yazarlar olmuş bu uyarı üzerine tekrar okudum editleriyle birlikte, böyle çamur atmak isteyen biri olsa neden ekşicileri yardıma çağırsın güvenlik kameralarını incelemek için... bu arada yaklaşık 1 ay önce farklı bir olay için evimin balkonundan izlediğim bir olay için 155i aradığımda ekip gönderiyoruz deyip hiçbir şey yapmadılar. zamanında müdahale edilseydi o tanıma uyan araçlar trafikte çevrilirdi kadın çoktan kurtulurdu. up
 • dünya gerçekten iyi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor. nolur iyi kalmaya devam edin. yazara bir kadın ve insan olarak teşekkür ederim. konuyla ve olaylarla ilgili ne desem gg.

  (bkz: up)
27 entry daha