• ulan koskoca yıldız tilbe'nin de kent switch içtiğini gördüm ya, ölsem de gam yemem artık
  • toplumdaki sempati, şirinlik ve ilgi odaklarına oynamayı iyi bilen sezen aksu hamlesidir. ama o devir geçti küçük serçecik...
  • aman ne önemli minvalinde yazanların profiline baktım. gündem'de ne kadar boktan başlık varsa, birer cümle bakınız bırakmışlar ya da aptal aptal birer cümlelik tanımlar.

evet sayın amina koyduklarim. bu ülkede şu an terör vs. gibi bu günlerde gerçekleşmiş vahim bir olay veyahut ilk uzay mekiğimizi fırlatmak skalasında zuhur eden bir şey yoksa, en önemli şeylerden biri sezen aksu- yıldız tilbe barismasidir.

bu insanlar meşhur olmasalar dahi siz ergenler bilmeseniz de, yaşadıkları şey kalbi olan insanlar için özeldir. uzay- sezen- yıldız olayı üzerine kitap yazılmaya değer bir duygusal ve düşünsel derinlik barındırır kendi içinde. üstelik bunu yaşayanlar yıldız tilbe ve sezen aksu. bu ülkenin iki kadın müzik tanrıçası. biraraya gelmeleri, hatta şöyle muhteşem bir şarkı yapma ihtimalleri beni sizin sikik gündeminizden çok çok fazla ilgilendiriyor. deseler ki, -vazgeçtim- gibi bir şarkı daha çıkmasının karşılığında sözlük kapatılacak, o saniye ben razı olurum.

burada demet akalın başlıklarında girdiginiz prim entrileri tutmaz yani. boşuna uğraşmayın 2000'lerin primci, duygusuz, fav müptelası kırıkları.
  • koltukta ki boş tabakların dikkat çektiği buluşma. yıldız'ın da eli burun çevresinde geziniyor.
  • yıldız’ın esrar içtiği sezen’in kokain çektiği yıllardan, yıldız’ın kent içtiği sezen’in babanne gözlüğü taktığı yıllara gelmişiz. hüzünlendim.

hırslar, aşklar bitince demek böyle oluyor.
  • uzay heparı izliyor mudur acaba bir yerlerden?
  • içerken de yürüyüş yaparken de ikisi de bana çok eşlik etti. ikisinin de birçok şarkısını ezbere bilirim. hep derdim "bu iki kadına bu şarkıları yazdıran adamlar kim? onların yerinde olmak vardı" diye.

barışma şerefine bir düet yaparlar artık. yaparlarsa, messi ve ronaldo'nun aynı takımda oynaması gibi bir etki olur sevenleri için.
hesabın var mı? giriş yap