• bu pazar seçim olsa yine aynı tas aynı hamam olurmuş. bu anketten onu anlıyoruz...
  • (bkz: açmayın galeri)
    3 satırlık haber için 50 tık kazanmaya çalışan bir sitede yayınlanan anket.
  • bu ankete bakacak olursak, reis gene %50 ile vurmaya devam ediyor. rabbim'e minnettarım böyle ulu bir önderin döneminde büyük güçlü türkiye'de yaşama şansına eriştim. *

edit: bu entry'de ağır kinaye vardır. yada yoktur bilemiyorum altan.
  • bunlar kafası boş orclarin kuru gürültüsü değil, bunlar uruk hai, zırhları kalın kalkanlarıysa geniş... dur lan.. bu orc o orc değilmiş.
  • (bkz: for the horde)
  • orc'un 31 mart anketine göre,
    ist: binali 50,9 / imamoğlu 46,6
    ank: mehmet özhaseki 48,6 / mansur yavaş 47,9

çok sağlıklı araştırıyor mübarek.
  • bu pazar seçim olmayacağına göre, her şeyi unutan halkım bugünkü kararını da unutacaktır.
  • 7 haziran 2015'de %50,3 akp gelecek dediler, %40 geldi.
    16 nisan 2017'de %62 evet gelecek dediler, %52 geldi*
    23 haziran 2018'de binali yıldırım kazanacak dediler, ilk sandıklar açıldığında kaybetti.
    şimdi de erdoğan'a %50 diyorlar. ne kadar geleceğini siz tahmin edin.

edit: kaynakları soranlar olduğu için ekledim.
  • asgari ücrete yapılan rezil zammı chp yapıyor sanan ve buna gerçekten inanan milyonlarca insan var bu ülkede. yarın seçim olsa yine mak parti yüzde elliyi geçer. bizim halk böyle. kendi gecekonduda yaşam savaşı verir ama sarayda yaşayanları gözü kapalı savunur.
  • fotogaleride ilk karşılaştığım anketle kapattığım ve cb tahminlerine bakmaya değer görmediğim saçmalık.

güya chp’li seçmenlere sormuşlar kim genel başkan olsun diye; yüzde 76 kılıştar yüzde 8 ince demiş. hahahassiktir. çöp.
hesabın var mı? giriş yap