şükela:  tümü | bugün
216 entry daha
  • (bkz: suistimal) aynı ofiste çalıştığım adam(bkz: karaktersiz) kendini öğrenci olarak tanıtmış.
  • pozitif ayrımcılık uygulayarak sadece kardeşim olarak gördüğüm kız öğrencilere vermeyi düşündüğüm harçlık kampanyası.

özelden iban atın, yardımcı olmaya çalışacağım.
  • 1 kız 1 erkek üniversite öğrencisine verilecek şekilde destek olduğum kampanyadır.

ben de pozitif ayrımcılığımı kendi mezun olduğum üniversiteden yana kullanıyorum ve istanbul üniversitesi öğrencilerini bekliyorum. yeşillendirin lütfen.

edit: yok biz yolunacak kazmışız da, yok arkamızdan enayi diyeceklermiş de falan da filan da.. desinler ulan, bir kere de arkamızdan enayi desinler neyin peşindesiniz? alan memnun veren memnun, varsın enayi desinler. balık bilmezse halik bilir..

edit2: daha önce almış olan arkadaşlar mesaj atmasın lütfen, araştırılıp verilecek harçlıklar.

edit3: bir erkek arkadaşımıza harçlığını gönderdik. 1 kız arkadaşımızın kontenjanı hala açık. mesaj atabilirsiniz.
    edit4: kız öğrencimize de harçlığı gönderildi. herkese iyi bayramlar efendim..
  • + (öğrenci olduğunun kanıtı ile.)