• chuck'un 2. sezon finalinde çalan muhteşem blind pilot parçası. şarkıyı dinlerken kelimeleri toparlayamadığımdan birşey diyemiyorum, ama biliyorum, orada bir yerde bu entry kendisini editleyecektir.

sözleri;

they're playing our song
    they're playing our song
    can you see the lights?
    can you hear the hum?

of our song
    i hope they get it right
    i hope we dance tonight
    before we, get it wrong

and the seasons
    will change us new
    be the best i've known
    and you know me
    i could not be stuck on you
    if it were true

i was sleeping
    my eyes were dark
    til you woke me
    and told me that opening
    is just the start
    it was

now i see you, til kingdom come
    you're the one i want
    to see me for all the stupid shit i've done

(chorus)
    soil and six feet under
    killed just like we were
    before you knew you'd know me
    and you know me

blooming up from the ground
    3 rounds and a sound
    like whispering you know me
    and you know me

so this was our song
    this was our song
    i still see the lights
    i can see them

and the criss cross
    of what is true, won't get to us
    cause you know me
    i could not give up on you

and the fog of what is right
    won't cover us cause you know me
    i could not give up a fight

(chorus time)

http://www.youtube.com/watch?v=juvwleo-x2o
  • chuck izlemenin faydalarından bir tanesi. sarah chuck'a "do you wanna dance?" diye sorar, sarah'nın gideceğini düşündüğü için buruk bir ruh hali içersinde olan chuck'ın yüzü meşhur gülümsemesiyle aydınlanır ve "you know i do" diye cevap verir. sonra da bu güzelim şarkıyla dans ederler. biz de mutlu oluruz durup dururken. şarkıyı her dinlediğimizde de aynı mutluluğu yaşarız.
  • californication adlı güzide dizinin birçok harika şarkı gibi lugatıma kattığı şarkılardandır.

hakettiği ilgiyi/alakayı görememiş bir şarkıdır. *
  • dinlemem için cesaretimi toplamam gerekiyor.

aklımın köşelerine tıkıştırdığım şeyleri çekip çekip getirmese dinleyeceğim ama dinleyemiyorum.
  • evimi barkimi uzerine yaptigim, dunden beri dinlemelere doyamadigim ozel sarki. caldigi ani anlatmaya kelimeler yetmez zaten. hep ayri yeri olacak.

http://vimeo.com/m/31930024

su versiyonun sonda enstrumanlar susturularak acapella soylenen hali beni bitirdi.
  • yeni,heyecanlı,sen anlatmadan seni tanıyan biri gibi olan şarkı.hiç geriye atılmadı.sadece yıllarca dinlemeye cesaret edilemedi.mevsimler değişti,o senin gibi durduğu yerde kaldı.tık
  • kardeşim aracılığı ile öğrendiğim tatlı şarkı.
    ağbi olmanın şartlarından biri olan 'kardeşin müzik zevkini iyi-kötü bir şekilde etkilemek' görevini yerine getirdiğimden aynı müziklerden keyif alıyoruz.
    indie-folk türünü de sevdiğimi bildiğinden; bir gün "ağbi şu şarkıyı bir dinlesene." dedi. o zamandan beri her yaptığım listede sonlara doğru bu şarkıyı duymak istedim. tarifsiz güzellik.

düzelti: kelime ekleme.
  • aynı adı taşıyan albümün son şarkısıdır. blind pilot'ın debut albümüdür.
  • çok güzel, aşırı güzel şarkı. hayatımın fon müziği saçmalığı diye bişey gerçek olsaydı seçeceğim tek şarkı olurdu.
  • (bkz: californication)

bünyede sigara etkisi yaratan blind pilot şarkısıdır. zararlı olduğunu bile bile dinlemeden yapamıyor insan. enkaz altında kalmışsın gibi hissettiriyor, nefes almakta güçlük çekiyorsun. dinlemek çok zor.
hesabın var mı? giriş yap