• çocuğumu türbana sokarım,
    umrede üç beş tavaf yaparım,
    olmadı bi' de tweeti atarım
    gördüğün gibi çok yalakayım.
  • yıllarca zinanın dibine vur, gece hayatı deyince akla ilk gelen isim ol, ondan sonra namaz güzellemeleri... al sana türk işi dindarlık!
  • burada sorun çocuğun namaz kılması değil, bunu insanların gözüne sokacak şekilde bir tweete malzeme yapmasıdır.

(bkz: ibadet de gizli kabahat de)
  • çocuk namaz kılmış*bir şey demiyorum ama cümle aleme,yedi cihana neden duyurursun be arkadaş?

ufacık çocuğun ibadet ettiği video.

edit:imla
  • ya bırakın ne bok yerlerse yesinler dediğim tweet'tir. bunlara tepki bile vermek bunlara prim yaptırır. isterse tanga giydirip dolaştırsın, isterse türbana soksun, kendi çocuğu ne bok yerse yer, onun sorunu.
  • demet akalın gibi bir kadının davranışlarını ve sosyal medyada paylaştıklarını yargılamadan önce eşinin kim olduğunu bilmek gerekiyor. tam tersi de geçerli olabilir. davranışlarından ve sosyal medya paylaşımlarından eşinin kim olduğunu ortaya koyabiliriz.

ben eşinin kim olduğunu bilmiyorum ama şu an itibariyle bu beyin akp ile alakası olduğunu düşünüyorum. hatta büyük ihtimalle akp zamanında zengin olmuş veya zenginliği artmış birisi veya o birisinin oğlu.

yoksa bizim fenerli ibo'dan tanıdığımız demet bu demet değil.
  • ohaa taklit ediyormuş.

peki allah için söyleyin yüce müslümanlar peki o bu şirin çocuk o başörtüsünü nasıl bu kadar muntazam bir şekilde giyiverdi, veya yerdeki seccadeyi muntazam şekilde seriverdi? bu nasıl bir başarılı taklıit yeteneğidir ?

çocuğu giydir, seccadede ne yapması gerektiğini bir papağan gibi ezberlet. hatta bunu başabilmek için çocuğu sürekli ödüllendir. çocuğu hhavuzlardaki balıkla çalışan yunuslara çevir. sonra bu çocuk taklit ediyor beni.

allah allah?

bak güzel kardeşim. burada çocuk ile başarabildiğin tek bir şey var. çocuğunun istediğini yaparsa ödüllendirileceğini düşünmesini sağlıyorsun. sonra ilerde şöyle bir yetişkin çıkıyor " tamam bunu yapalım ama bundan benim çıkarım ne?" sonra efendim bu ülkede niye rüşvet çok?
  • arka planda dibine vurmuş günahı taşıyan 2 tane sütun,ön planda istismara uğramış bir çocuk üzerinden din ticareti.yav he he.
  • normal çocuktur. namaz kılan birini görüp özenmiştir. yarın öbür gün annesi gibi makyaj yapacak, topuklu ayakkabıları giyip evde dolaşacaktır. özendiği şeyleri yapacaktır. bunun üzerinde paragraflar kasmaya gerek yok. demet akalına sallamaya hiç gerek yok. hayır biri de ibadet gizli olur bakınızı vermiş. iki yaşında çocuğun ibadetle ne işi olur.
hesabın var mı? giriş yap