şükela:  tümü | bugün
  • hasan ali’nin orta saha oynatılmadığı bir maç diliyorum.

ben kendi kadromu yazıyim aykut kocaman artık kimi çıkarırsa bahtımıza.

trabzonspor maçında oynamayan oyuncuların iyileşmediği varsayımı ile yazıyorum.

________fernandao________
    __alper__valbuena__dirar__
    __________elmas_________
    __hasan___topal_____isla__
    ______roman__souza______
    __________volkan_________

yedekler

soldado
    ekici
    aatıf
    ismail
    kameni
  • aykut'un kaleci+7 ön libero-defans ile çıkacağı maçtır.

olum hala aklım almıyor adam iki tane kazma sol beki aynı anda oynattı ya la.

bu maça jesus ali forvet çıkar demedi demeyin.
  • valbuena, fener gol yedikten sonra oyuna girecektir.
  • gençler son 2 maçını kazandı, formdalar. yine ilk yarıda beraberlik olur, 2. yarıda duran toptan fener 1-0 yener
  • fenerbahçe' nin kazanmak zorunda olduğu bir maç. puan farkı daha da açılmamalı.
  • hakem %90 maçı +5 ve üzeri uzatacaktır.

normal şartlarda beraberlik kokan ancak tabi ki fb galibiyetiyle sonuçlanacak maç.

bu sezon bana ilk defa 2010-2011 sezonunu hatırlattı.
  • umit ozatin fenere torpil gececegi mac olacaktir iste bir takim bukadar ayak altina duser ama daha beter olsun.
  • sıkıntılı bir maç olacaktır. ümit özat'ın gençlerbirliği çok farklı bir top oynuyor. 10 kişiyle 1-0 geriden maç çevirdiler bu hafta.
  • maç kadıköy'de oldugu icin bizim vasat muhtemelen valbu'yu soldado'yu elifi falan 11 baslatacak, yoksa linç yer. sonra sırasıyla giresun, başakşehir maçlarında yine vasatları doldurur 11'e. gerçekten kadroyu maçtan daha çok merak ediyorum maçı izleyeni siksinler.
  • bu maç fikstürlerini hazırlayanların biz fenerbahçelilere kastı var arkadaş, bunun başka açıklaması yok!

daha dün akşam giresun maçında kanser olma yolunda büyük ilerleme kaydettik, 3 gün önce trabzon maçında yine kanser + verem olduk, al 3 gün sonra yine bir kanser olma durumu daha.

hiçbir maçını kaçırmadığım takımımın maçlarını izleyemez oldum. cehenneme gidicem kesin dinden imandan çıkarıyorlar maç esnasında.