• hasan ali’nin orta saha oynatılmadığı bir maç diliyorum.

ben kendi kadromu yazıyim aykut kocaman artık kimi çıkarırsa bahtımıza.

trabzonspor maçında oynamayan oyuncuların iyileşmediği varsayımı ile yazıyorum.

________fernandao________
    __alper__valbuena__dirar__
    __________elmas_________
    __hasan___topal_____isla__
    ______roman__souza______
    __________volkan_________

yedekler

soldado
    ekici
    aatıf
    ismail
    kameni
  • aykut'un kaleci+7 ön libero-defans ile çıkacağı maçtır.

olum hala aklım almıyor adam iki tane kazma sol beki aynı anda oynattı ya la.

bu maça jesus ali forvet çıkar demedi demeyin.
  • valbuena, fener gol yedikten sonra oyuna girecektir.
  • gençler son 2 maçını kazandı, formdalar. yine ilk yarıda beraberlik olur, 2. yarıda duran toptan fener 1-0 yener
  • fenerbahçe' nin kazanmak zorunda olduğu bir maç. puan farkı daha da açılmamalı.
  • hakem %90 maçı +5 ve üzeri uzatacaktır.

normal şartlarda beraberlik kokan ancak tabi ki fb galibiyetiyle sonuçlanacak maç.

bu sezon bana ilk defa 2010-2011 sezonunu hatırlattı.
  • bu maç fikstürlerini hazırlayanların biz fenerbahçelilere kastı var arkadaş, bunun başka açıklaması yok!

daha dün akşam giresun maçında kanser olma yolunda büyük ilerleme kaydettik, 3 gün önce trabzon maçında yine kanser + verem olduk, al 3 gün sonra yine bir kanser olma durumu daha.

hiçbir maçını kaçırmadığım takımımın maçlarını izleyemez oldum. cehenneme gidicem kesin dinden imandan çıkarıyorlar maç esnasında.
  • oyunculara yorum yapmaktan çok aykut a yapıyoruz, gideceğim dedi, gidemedi, gitse gelen her hoca vabuena yı sürekli oynatırdı, emin olun daha çok puanımız olurdu.
  • fenerbahçe'nin köşe vuruşundan atacağı golle 1-0 kazanacağı, uyku problemi çekenler için önereceğim müsabaka.
  • ayı ümit var ya. o açıdan rahat olun sevgili fenerbahçeliler.

burada rakibiniz aykut ve sıkıcı futbol.
hesabın var mı? giriş yap