şükela:  tümü | bugün soru sor
 • drogba başlığında yazdığım ve her bir kelimesi doğru olan entry'den yaralanıp gocunan ezik yazar. ezikliği cidden güldürecek seviyede. evet, 2013 real madrid galibiyeti evet şampiyonlar ligi'nde gruptan çıkma daha sayayım mı?

  beğenmiyorsa kendi takımı her ne ise onun başarılarından bahsetsin. varsa tabi böyle bir başarıları:)
 • eski deü sözlük efsanesi, başarısız bir anti kahraman prototipi. zamanında, her sene azalarından 6 kulübü değişse de, niteliği ve tesiri sekteye uğramayan anti fb koalisyon algısını vasat bir ''anti gs'' imitasyonu yaratarak bertaraf etmeye çalışan yazar. bu bertaraf etme sürecinde koyu bir aziz yıldırım savunucusuyken, yakın tarihte uçurulan ermenegildozegna ile benzer stratejiler yürüterek hakiki romantik beşiktaş taraftarlığına evrilmiştir. tabi malum şahısla yöntemleri farklı, onun gibi galatasaraylı taklidi yapıp gerizekalı galatasaray taraftarı algısını uplamaktansa, pek saygıdeğer* kulübümüz beşiktaş'ın içinde çürük elma vaziyeti gören bazı tiner müptelalarını galeyana getirip; yosmalar, saray sortarıları gibi mesnetsiz, ipe sapa gelmez argümanlarla ağızlarında salyalar akıta akıta galatasaray başlıklarına saldırtmayı kendisine düstur edinmiş. amacı safi trollük. ne diyelim, allah ıslah etsin.

  futbol konusundaki merhum deü sözlük zamanlarından kalma bu yersiz trollük girişimlerini ve tarihin görüp görebileceği en kötü football manager oyuncusu olmasını bir kenara bırakıcak olursak oldukça sempatik, birikimli, adaletli, ilkeli ve doğa aşığı bir akedemisyen adayıdır. futbol harici girdiği tüm tematik entrylerin okunmasını, ciddiye alınmasını, binaenaleyh badilere eklenmesini salık veririm şimdiden.

  not: belli periyotlar halinde yakın çevresindekilere çıtır pane tavuk* ısmarlama sözü verip sözünde durmayan yazardır. aslında düşündüm de badilerinize sakın ola eklemeyin, engelleyip geçin işbu vasat trollü.
 • 2017-2018 sezonu süper lig sıralaması tahminleri basligi altinda

  --- spoiler ---

  1. beşiktaş
  2. başakşehir
  3. fenerbahçe
  4. trabzonspor
  5. konya
  6. göztepe
  7.antalya
  8. akhisar
  9. alanya
  10. gençlerbirliği
  11. kasımpaşa
  12. sivas
  13. galatasaray
  14. karabük
  15. yeni malatya
  16. bursa
  17 . kayseri
  18. osmanlı
  --- spoiler ---

  ongorusunde bulunmus, ileri goruslu tinerci. ahahahahahahah.

  (#70120850)
 • altay taraftarının nesillerinin tükendiğini iddaa eden körlerden birisi. kendisini 5 mayıs altay gümüşhanespor maçı'nın tribün fotoğraflarına bakmaya davet ediyorum.
 • ekşi sözlük’ü iftira ve dezenformasyon için kullanan ve psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm kişi.

  kendisi göztepede yaşayan koyu bir fenerbahçeli. göztepe süper lige çıkınca göztepeli olmuş yine. göztepe ligten düştüğünde önce beşiktaşlı sonra da bir süre fenerbahçeli olmuş. ama anti galatasaraylılığı hiç değişmemiş.
 • arada trollese de genelde göte göt, fetöcüye de fetöcü diyen yazar.

  kripto fetöcü iftirasında bulunup iki satır sonra iftira dolayısıyla kendisini mahkemeye vermekle tehdit eden garip elemanlarla uğraşmak zorunda kalması çok acı.
 • (bkz: #77059032) entrysi galatasaray spor kulübü ve galatasaraylılar cemiyeti avukatlarına iletilmiş, yasal işlem başlatılmıştır. allah böyle nifak tohumu ekenleri kurtarmasın!