şükela:  tümü | bugün
  • kesin bok gibi geçmiş konserdir. biz gidemedik ya insanlar nazire yapıyolar playlist öyle flan diildi kornla girdiler back street boys falan çaldılar 50 cent çaldılar falan.
    öyleydi di mi konser öyleydi öyleydi...
    (bkz: ağlamak istiyorum)
  • değerinin bilinmesi gereken konserdir.

yer: vancouver, opeth konseri öncesi imza günü sırası.

türkiye'ye hic gitmemis, en ufak bigisi olmayan ve ilk kez gördüğüm çocuklar konuşmaktadır.

....
    çocuk 1: but you know you can't compare any setlist with in flames istanbul setlist.
    çocuk 2: of course.. that setlist is the best one ever. i saw it on the net and couldn't believe it. istanbul setlist is "the" ultimate setlist man.
    çocuk 1: i'd give anything to be in that show.
    brainworm (dayanamaz): i was in that show.
    çocuk 2: no way! how dude?
    brainworm: i'm turkish.
    çocuk 1: waoov man! you are really lucky you know. istanbul setlist is a legend. every in flames fan talks about it here since we saw it on some websites and forums.
    brainworm: well, it was an incredible show and the setlist couldn't be any better.
    çocuk 1: unbelievable dude.
    çocuk 3: in flames is american right?
    herkes: .....

anlayamayanlar kusura bakmasın, ingilizce yazmak zorundaydım yoksa tadı çıkmaz.
  • oncelikle: (bkz: #8372759)

dun itibariyle...

in flames vancouver konseri oncesi imza gunu:

ben: hi i'm from turkey.
    jesper: wow. so far from home, like us hehe.
    ben: yeah hehe.. by the way people are still talking about your istanbul show there.
    anders: well "it was one of the best shows ever". definately.
    ben: go there again. won't be any less than the first one. they are waiting for you.
    bjorn: i'm sure it'd be great dude. i don't know when but we "will" go to istanbul again some time.
    ben: that's good. thank you and have a good show tonight.
    anders: thank you, see you there.

konser sonrasi, ilisikteki entry'de konusan cocuklardan biriyle ve arkadaslariyla karsilasilir.

cocuk: wow! hey i remember you from the opeth signing session.
    ben: oh yes.
    cocuk (arkadasina): this guy was in that istanbul show. 22 songs dude! 22 songs in one show!
    ben: hehe
    arkadasi: they played 15 songs tonight. i can't imagine the istanbul show.
    ben: me neither. i can't remember anything about that show. it was more than a dream.
    cocuk: amazing band dude. anyways.. later dude.
    ben: ok see you.

sandigimizdan da onemli bir konserdir bu konser.

(ingilizce yazdim yoksa tadi cikmazdi kusura bakmayin.)
  • sanirim kacirdigim icin en cok dovundugum konser bu olacak. artik elinde goruntu resim mesim bir seyler olan varsa cok gormesinler.

in flames we still trust!!! has just signed in.

mourning..* says:
    vay mnkym ben senin ya
    mourning.. says:
    nasildi konser?
    in flames we still trust!!! says:
    daha iyi olamazdı herhalde
    in flames we still trust!!! says:
    anamızı sikti orospu cocukjları
    mourning.. says:
    allah belami versin benim.
  • anlatılması zor bir konserdi. herkes tüm sözleri ezbere biliyor, melodileri, hatta soloları bile "oooo" diye söylüyordu. yıllardır ilgilenmeye çalıştığım metal müzikte, in flames konseri benim açımdan bu sürecin en güzel anıydı. müzik konusunda başıma gelen en güzel şey bu konserdi. ilk şarkı cloud connected bitmeden sesim tamamen sıfırlanmıştı bile. eski haline gelmesi için 5-6 şarkı geçmesi gerekti. önden üçüncü sırada ve en ortadaydım. konserdekiler o kısmın nasıl bir kaos olduğunu bilirler, ve ben o kaos içinde iki kez gözlüğümü düşürdüm zıplarken. tepinen insanların arasında yere çömelip gözlük aramak çok korkunçtu ama neyse ki hemen buldum iki seferde de.
    yanımdaki bir çocuk jotun başlayınca ağlamaya başladı ve yere yığıldı. onu yerden kaldırdım ve neyse ki çocuk hemen toparlandı ve ağlayarak şarkı söylemeye devam etti. ben hiçbir konserde böyle bir duygu yoğunluğu görmedim, benim de o an gözlerim doldu. hayatımda gördüğüm en iyi seyirciydi. bu kadar gaz, bilinçli ve tutkulu bi kalabalığı hiç görmedim.
  • "hey yumurtaya can veren allahım bugünleri de gösterdin bize" dedirten inanılmaz olay. bir aksilik çıkmaması en büyük dileğimizidir.
  • önceki gün slayerdan çıkıp enkaz halinde nasıl gidileceğini bilemediğim..ama..ama..hassstası olduğum bir konser haberi daha..
    "teker teker, ama muhakkak gelin laaaannnnn!!!" diye ünlemek istiyor, organizasyonu tebrik edip, dereyi görmeden paçaları sıvıyorum efenim..

(bkz: pisssssmi)
  • bir 3 temmuz vakası olması açısından megadeth konserini akıllara getiren konser.**
  • jesper abimin şuursuzca attığı soloları canlı duyabilmek için izmir'den kıçımı kaldırıp gideceğim mükemmel olay.
  • playlisti şöyle olan mükemmel konser...

cloud connected
    episode 666
    artifacts of the black rain
    pinball map
    system
    dial 595-escape
    colony
    scorn
    gyroscope
    behind space
    pallar anders visa intro + jotun
    bullet ride
    embody the invisible
    clayman
    morphing into primal
    only for the weak
    quiet place
    moonshield
    graveland
    trigger
    touch of red
    my sweet shadow

edit: intronun pallar anders visa olduğuna dair aldığım uyarılar üzerine o şekilde değiştirdim. ben emin olamadım, sizlere güveniyorum; teşekkürler. everlost diyenler de olmadı değil.*