şükela:  tümü | bugün
  • tacizle beraber dayak skandalıdır.
  • kendi halinde sigara içen adamı yumruklayan çomarların, söz konusu bir kadına taciz ise kediye döndüğünü gösteren skandaldır.

(bkz: sigara içtiği için yumruklanan lcw çalışanı)

olayı adanalılığa bağlamak yanlış. her yerden çıkıyor bu babası belirsizler. başımızdakilerin iş bilmezliği nedeniyle de cesaret alıyorlar.
  • anadolu jette kalkıp bir adamın bir kadını defalarca tokatlayıp sonra da yerine oturmasına müsade edileceğini hiç sanmıyorum.
    adamı sikerler, kelepçelerler, polise teslim ederler, kara listeye alıp, ömrü boyunca hiçbir uçağa binmemesini bile sağlarlar. pilot kabindeki her durumu rapor eder, tutanak düzenletir.
    o kadar bağrış çağrışa kabin ekibinden kimse gelmemiş mi?
  • olay gerçekse ilgili orospu çocuğu kadar anadolu jet de hatalı ve suçludur. o şerefsize açılacak davanın yanında mutlaka ve mutlaka firmaya da dava açılmalı.

buna da müdehale etmeyecekse ne işe yarıyor o kadar personel anasını satayım.

dip not: "erkek dayanışması" ve "erkeklerin evrimi" gibi salak konulara girmiyorum hiç. olayın siniriyle yazıldığını düşünmek istiyorum.
  • bir erkek olarak o uçaktaki tüm erkeklerin suratına tüküreyim. şerefsiz hayvanlar.
    o magandanın ağzı burnu kırılmadan nasıl uçaktan inebilmiş anlamak zor cidden. erkek dayanışmasından daha sakat bir durum var burada. bunlara erkek bile denemez.

edit: tk7185 diye bir sefer yokmuş. trollendik mi şimdi?
    edit2: başlığı açan düzeltmiş tk7105 miş. neyse takipteyiz.
  • gerçekse ortada bu kadar iğrenç bir durum var fakat olayı aktaran kişinin kullandığı dil, en az olay kadar iğrenç;

"bilmiyorum bu adanalılıktan mı yoksa komple bütün erkeklerin evrimini tamamlamamış olmasından mı ..."

arkadaşım şimdi "tüm kadınlar orospudur, o saatte orada ne işi varmış?" diyen adamdan ne farkın kaldı? o adam da sen de ayrımcı ve yobazsınız. yaşanan kötü bir olay bir zümreye nefret kusma hakkını sana nereden veriyor?

erkek dayanışmasıymış da bilmem ne, sence o erkekler de o adamdan tırsmış olamazlar mı? yanındaki kadına hayvan gibi saldıran herif sence onun aleyhine şahitlik yapan adama ne yapar? acı ama gerçek bir durum.

kasten adam yaralama ve tacizin suçu bellidir. sen hakkını savunmayı bilir gerekli kurumlara şahitlerinle başvurursan kimse hiç bir şeyin üstünü kapatamaz. daha dün metrobüste kadını elleyen adam 6 yıl hapis aldı. eğer gerçekse bu olayın da öyle üstü kolayca kapatılamaz.
  • kanıt?
  • uçmayan kalmasın sloganı ile herkesin kafalarını uçurmuş bir şirkette yaşanmış skandaldır.
    üzerine gidilip metro turizm olayındaki başarının yakalanması lazım.
  • (bkz: adana nefreti)

sevgili yazar, şehir milliyetçiliği yapacaksan tüm sapıkların kökenini öğren, tek bir olayla ilgili şehirlere bok atma.

ayrıca bu sözünden sonra da haklı da olsa haksız da olsa arkadaşına benden destek mestek yok.

olayın tamamını dinlemeden yorum yapamam zira çevrede abaza olduğu kadar ruh hastası kadın da çok fazla.