şükela:  tümü | bugün
  • bir çaylak kardeşimizin haber verdiği kaybolma vakası. aynen aktarıyorum:

@bilgilendiricibilgi
    merhaba çaylak olduğum için başlık açamıyorum. izmir tirede bir kız çocuğu kaybolmuş. başlık açar mısınız? son zamanlardaki cinayetler yaşanmasın, lütfen ya.

https://www.atagundem.com/…a-celik-aranyor.html?m=1
  • gerekli kamuoyunun oluşması gereken olay. ikinci entry'yi de girdirdiniz ya sayın amina koyduklarim.
  • üst üste böyle olayların yaşanması tesadüf mü, yoksa devletin pis işleri mi diye sordurtan durum.
    üzgünüm çocuk, bu ülke masumlara göre değil.
  • bu ülkede çocuk yapmamak gerek dediğim olay.

milli gelenek haline geldi bu nedir ya birisinin acısını daha unutmadan diğer çıkıyor. ülke kafayı yedi. eğitimsiz, cahil bir ülke...
  • dilerim minik rüya ve anneannesi kısa zamanda bulunur.

başlık yukarı...
  • salih, ufuk, yusuf.. şimdi de rüya..
    rüya ile anneannesi de kayıp olduğu için akıllara birkaç soru geliyor:

*anneanne rüya'yı alıp kaçırmış olabilir mi?
    *anneannenin yolda başına birşey gelmiş ve rüya da yanında olduğu için bu durumdan ötürü bir yere götürülmüş olabilir mi?
    *ikisinin birlikte başına bir kaza gelmiş olabilir mi? (bunu düşünmek dahi istemiyorum)

bunlar olasılıklar.. inşallah bu çocuklar sonları leyla, eylül gibi olmadan bulunur..

çocuğunu maddi imkanlar nedeniyle koyun otlatmaya göndermek zorunda kalan aileye sözüm yok; fakat, daha 6 yaşında bir çocuğu su almaya nasıl gönderirsiniz?
    allah aklı, fikrini kullanabilen kişilere aile olmayı nasip etsin..

up..
    up up up..

edit: imlâ..
  • ulan noluyor mınaskym yeter kaç oldu bu ya? mafya mıdır nedir bunu yapanlar bu kadar üst üste gelir mi ya?
  • anneanne ile kayıp olması ve de daha yeni yeni yürüyen bir yaşta olması sağ salim bulunur ümidimi arttırdı. bu miniği buluruz inşallah.
  • sabahtan beri şu saate kadar haber alınamamış olması çok kötü. böylesine lanet bir haftadan sonra iyi düşünmek için hiçbir sebep yok ama iyi düşünmeye çalışacağız. umarım ikisi de güvendedir, sadece bir süreliğine iletişim kuramamışlardır.