• koçtaş klimasını göndermemiş.
    bu arkadaş da koçtaşa ceza olsun diye löseve destek olmalarını isteyecek.
    ı-ıh olmamış. zorlama rezalet.
    buradan ekmek çıkmaz. üşenmedim okudum.
  • aynı gün kargo yazıp ürünü zamanında göndermemeleri üzücüdür, mağduriyet yaşanmıştır vatandaşın mağduriyeti giderilsin.
  • tecrübe edileb durum kötü elbette. maalesef bu tarz rezaletleri çokça yaşıyoruz. umarız mağduriyet giderilir ancak sona doğru bir zorlama ve hafif saçmalama hissettirdi.

hastalıkların, kötülüklerin ve aksiliklerin olmadığı bir dünyada görüşmek dileğiyle.
  • klima geldiğinde elektrik bağlantısını yapamıyoruz dediklerinde esas rezaleti gör hele sen.
  • tüketiciyi koruma kanunda bununla ilgili bir madde yok mu ? mağdur olmak için ölmemiz lazım acaba ? aylardır doğru dürüst sözlük okumuyordum. bir okumaya başladım , her başlık altında en az bir dangalak yorum gördüm. klimasini alamayan suser ' e " koçtaş' a her türlü reklamla millete kendinizi satıyorsunuz , ışinizi adam gibi yapın önce " demesi tavsiyesinde bulunuyorum, ayrıca ülkenin en büyük sanayi grubu olmak daha fazla profesyonellik gerektirir galiba ? bundan sonrası için ya herru ya merruhiç bir hakkınızı kimsede bırakmayın.
  • iptal et geç çok şeyapma
  • naif bi rezalet. kıyamam ya.
  • 1 haftadan önce gelmesini beklemek zaten zorlama olacaktır. rezalet değil en fazla rez olur.

3/10
  • aynı gün kargo yazılıyorsa ve ürünün siparişi mesai saatleri içerisinde verildiği halde rezalet, ertesi gün hala verilmiyorsa kepazelik ve hatta günler sonra bir hareket dahi olmamışsa eşekliktir.

rezalet puanım 10/10. müşterinin mağduriyeti giderilmelidir.
  • benzer rezaleti yaşamış biri olarak artık buradan alışveriş yapmıyorum. adamlardan lavabo bankosu satın aldık, bir de kurulum için ekstra para verdik. adamlar bankoyu getirdi. ama siz eski bankoyu sökmemişsiniz diyip gittiler ve tekrar gelmek için para istediler. yahu etmeyin tutmayın madem öyle 15 dakika bekleyin biz sökelim dedik. arkalarına bile bakmadan gittiler. toplamda sadece 5 dakikada söktük eski lavaboyu. allah koçtaşa muhtaç etmesin.
hesabın var mı? giriş yap