• özet;
    evli, bir çocuk babası abazan arkadaşımız, pelin su adlı, muhtemelen her bulduğu adama mavi boncuk dağıtan kaşarımsı arkadaşla içip içip erotik danslara dalıyor, sonra eve geçiyorlar. gece ne olduğu, alkol seviyesi yüzünden meçhul. sabah abazan arkadaşımız, yatakta kaşarımsımızı görünce "ahaaa karııı" diye yanına atlıyor ve "sevişeceğiz" diye şaka yapıyor. en sonunda da pelin su, tanıdığı tüm insanlara "abazan beni taciz etti" diye yayıyor.

sizin ben yaşam tarzınızı sikeyim.
    pelin su'yu da sikeyim,
    burkay'ı da sikeyim,
    bukowski'yi de sikeyim.
  • hayatım boyunca bir kadının yatağına atlayarak 'şakacıktan' sevişelim mi demedim.

kezban dediğin kadın sana 'şakacıktan' evet dese çatır çatır sikerdin. karına da ben 'şakacıktan' seni aldattım derdin.

bence okuyun arkadaşlar, çok saçma ama okuyun. başlık sahibi arkadaşın arabasını da almayın çünkü komple boyalı.
  • arada güzellik yapmış beyefendi paragraf girmiş.

bu yazıyı avukata versen istifa eder, hakime versen dava düşer amk.

tebrik ederim.
  • kadınlara güvenmeyin diyen arkadaş, hatun mekana gel deyince topukları gtune vura vura koşan, bunun için alkollü dahi araç kullanan, yakın arkadaşının sevdiği kadının yatağına zıplayıp" sevişelim mi" diyen, evli ve bir çocuk babası arkadaş.

hıhı. güvenmiyoruz. sana güveniyoruz biz çünkü.

edit: o değil de olayı kabataş olayına neden, nasıl, niye, hangi bağladın arkadaş? şu siyasal duygu sömürüsü yaparak haklı çıkma gayretinden kurtulun yahu.
  • alkollü araç kullanan yazar beyanı.
  • evli ve yeni doğmuş bir çocuğu olan bu arkadaş gece o mekan senin bu mekan benim gezmiş kafa bi milyon muhtemelen eş bunu evde uyuyor biliyor bu o sabah pelinsunun yanına uyanıyor. bi milyon kafayla gece ne yaptığını bile hatırlamıyor. burda gelmiş pelinsuyu suçluyor

edit: pelinsuyu da burkayı da tanımam
  • tutarsızlıklar diz boyu vatandaş evli ve çocuğu var ve alkollü araba kullanıyor
    sarhoşluktan önünü göremez haldeyken onu evine kabul eden tahminimce kendisinden 10 yaş küçük hanımın yatağına atlayıp sevişelim diyecek kadar patavatsız ve cürretkâr ki detay bilmiyoruz kendini aklayıp paklamasına rağmen hikayesinde bile ağır kusurlu gerçek nedir kim bilir.

ayrıca hikayeden sosyopatlık sezdim.
  • rezaletten ziyade acinacak bir suru kisi barindiran hikaye.

en cok yeni anneye acidim. anneyim kizlarimin da iki kucuk kizlari var.
    dogum zor olay. dogum sonrasi daha da zor. hormonlar tasip cosarken bebege bakan, uykusuzlukla cebellesirken aile duzenini korumaya calisan zavalli yeni anneye azip cosan genc kizlarla takilan barlara giden icip nerede uyandigini bile hatirlamayan "esi" oldugu icin acidim.

o bebege acidim sonra, babasi basinda olup annesine yardim edecegine, gogsunde uyutup bebege orada oldugunu, omur boyu onu sevecegini hissettirecegine, yeni dogan bir bebegi oldugu halde is seyahatine cikmis (cikmayi da buyuk bir ihtimalle kendi istemis ve oyle bir imkanin ustune atlamis) sonra da rezilliklere adi karismis bir babasi oldugu icin cok cok acidim.

pelin suy'ya da acidim. universite okumus ama bir sey ogrenmemis, kiminle icecegi icmeyecegi, nerede durulacagi ogretilmedigi, kendine saygi denen olaydan habersiz buyutuldugu icin ona da cok acidim. umarim bu da ona bir ders olmustur.

yeni babaya da acidim. cunku onun evliligi bitecek cok cabuk. bebek de babasiz buyuyecek. gun gibi asikar bu hikaye dogruysa.

unutmayin, sizin deyisinizle "kezban"larin kezban olabilmesi , kezban buyuten besleyen ve begenen bir toplum icinde olur. sizler de o toplumun bir uyesisiniz, kezban'la gezip icip, yatip itiraz edilince aaa kezban vaaaarrrr diye bagirmaniz size acimamiza neden olmaz, olayi trajikomik yapar.
  • biraz daha kısa yazamaz mıydın?

(bkz: okumadım)
hesabın var mı? giriş yap