şükela:  tümü | bugün
  • arkadas borcun var harcin var hic dusunme...zenginlesme metodunu acikliyorum..cebinde 3 lira var mi ? var..yoksa git ol amk...napiyoruz peki bir idda bayisine gidiyoruz veya sanal bayiden programi inceliyoruz 2 mac veya tek mac o sana kalmis 2 oranli mac bulup 3 tl yi basiyoruz...kazandik para oldu 6 tl yine 2 orana basiyoruz..sansa bak yine kazandik..para oldumu 12 tl gidip yine 2 oran bulup basiyoruz ...para oldu 24 tl..iste boyle boyle 1 ay icinde 500 bini tokatliyoruz...oyle kredi cekmeye kimseden borc istemeye gerek yok...ya 15.gun yatarsa nolacak diyosan 3 tl nin uzerine 1 bardak soguk su icersin rahatlarsin ...
  • rulette kırmızıya basmak daha mantıklı sanki .
  • özellikle üniversitede herkesin böyle bir arkadaşı olmuştur. yürü be hocam destekliyoruz seni.
  • (bkz: nick entry uyumu)

benimki de uyumlu sanki
  • aklıma şerefsiz arkadaşım geldi. ilkokulda iddaa manyağıydı tüm sınıfı gaza getirirdi. hadi arkadaşlar topluca iddaa oynayalım derdi.

herkes bir maç seçer 5 maç oynardık. herkes 1 tl verirdi bu arkadaşa oynasın diye. tanıdığı abiler vardı oynattırıyorlardı.
    bu o zamanlar bilirdi hep yatacağını. gider hepsini harcardı.

ben bunu ne zaman mı öğrendim? bu olaydan tam 10-15 yıl sonra en iyi arkadaşım oldu o aralarda hiç konuşmama rağmen hayat birleştirdi.

sonra bana anlatıyor az paranızı yememiştim diye. hiç beklemiyordum sözlük.

yani kısaca bu başlığı açan arkadaş kasa. başka hiçbir anlamı olamaz. kasa parayı kazanır.
  • (bkz: stuttgart)