şükela:  tümü | bugün
 • ara sıra gittiğim club vardı, geçen hafta oraya tekrar gittiğimde türk olduğumu bilen güvenliğin bana karşı takındığı negatif tavrın nedenini sordum ve neler olduğunu anlattı:

  3 türk, 19 yaşındaki sarhoş bir ingilizi club çıkışında takip edip otoparktaki arabalarına bindirdi ve tecavüz etti.

  bunlar daha sonra mahkemede suçlarını itiraf etmiş ve her biri 9 yıl hapis cezası almış. tabii cezaları bittiğinde ingiliz vatandaşı olmadıkları için türkiye'ye şutlanacaklar.

  ulan turkiye'de o pisliklerle yaşamamama rağmen hâlâ onlardan kurtulamıyorum. ingiltere'nin en sakin şehirlerinde bile varlar. adamlar virüs gibi her tarafa yayılmışlar. "ya sev ya çek git" dendiğinde seçeneğimi siktir olup gitmekten yana kullandım ama hâlâ sevmediğim çomarlar etrafımdalar. artık nerelisin diye sorulduğunda gerçekten türküm demekten utanıyorum!

  kaynak:
  https://www.sozcu.com.tr/…kiza-tecavuz-etti-2495072

  http://www.dailymail.co.uk/…erbury-kent-jailed.html

  ek: myrica denen yazar bozuntusu "sıkıntı yok, kadın sarhoştu, adamlar suçsuz" diye yazmış ve favlayanlar olmuş. acaba sen sarhoşken ya da bir rahatsızlıktan dolayı bayıldığında biri seni s*kse hoşunuza gider mi? bu yazar ve favlayanlar, analarının karnında gelişirken biri bunların beynine koymuş da beyin hasarı mı olmuş kendilerinde? böyle beyinleri anlamak mümkün değil!

  ek-2: myrica adli yazar uçurulmuş.
  ekran alıntısı alan arkadaşlara teşekkürler:
  ekran alıntısı

  ek-3: bazı arkadaşlar onların türk değil kürt olduğunu söylüyorlar. evet salih altun ve ömer engin şanlıurfalı kürtler ve diğeri sali amet bulgar göçmeni. ama burda kimse etnik kökene bakmadığı ve ikisi türk vatandaşı olduğu için direkt "türkler yaptı" diye haber yapıldı.
 • alkollu bir kimsenin tecavuze ugramayi hakettigini soyleyen bir adet ahlaksizi gun yuzune cikarmis baslik.

  bak gerizekali kardesim, bir kimsenin alkollu olmasi hatta kendini kontrol edemeyecek kadar alkollu olmasi ona tecavuz edilmesini hakli kilmaz. hala bu gerizekali mahluklara laf anlatmaya calisiyoruz. sirf bu gerizekalilarla ugrasmamak icin siktir olup yurtdisina gittim yasiyorum hala bu serefsizlerden kurtulamadim cildiracagim!

  edit: bahsettigim ahlaksiz sozlukten ucurulmus.
 • ulan içki içmek tecavüze uğrama sebebi mi veya karşıdaki orospu çocuklarına tecavüz etme yetkisi mi veriyor zihniyetini siktiğimin orospu çocuğu?
 • bazı orospu çocuklarının savunduğu olaydır. ulan ibnenin evladı, kız sana mı soracak ne içerken? 5 sene yaşadım ben ingiltere'de, ben de köpek gibi içtim, arkadaşlarım da, ne bir gün birimiz birisine rahatsızlık verdik, ne de arkadaşlığımızı zedeleyecek bir şey yaptık. sen ve senin gibiler bu ülkede senin gibi bu çomarlarla yaşamaya mahkumsunuz. siktirin gidin uzak durun güzel ingiltere'den.
 • tecavüze uğrayan kadını alkollü olduğu için suçlayan sperm artıkları ortalıkta cirit atıyor. bu ülkede çocuk olmak, kadın olmak hakikaten çok zor.
 • myrica adlı tecavüz savunucusu tarafından sıkıntısız görülen durumdur. (ilgili entry)

  tecavüz ne olursa olsun suçtur, her suç cezalandırılmalıdır. tecavüz destekçisi de aynı şekilde cezalandırılmalıdır. ilgili yazar gibi şahısların tespit edilmesi gerekmektedir, yakın zamanda bir çocuk tecavüzcüsü de bu kişilerden yada yetiştirdikleri bireylerden çıkabilir.

  burada mesele bu olayın gerçek olup olmaması yada myrica denen yazar değildir. onun zihniyetinde ki tecavüzcü kitledir. tecavüz eden veya edebilecek olan kişilerdir. bunu ihtimal dahilinde tutan kişilerdir. toplumun bu zihin yapısından temizlenmesi gerekmektedir.
 • bir adet orospu çocuğunun fazla alkol almayı tecavüz için müstahak gördüğü başlıktır.baban keşke dışarı boşalsaymış be oğlum.
 • başlıkta da gördüğümüz üzere bu ülkenin insanının işi çok zor.
  ve kendi adıma konuşursam birine tecavüz etmek tecavüze bir mazeret bulmaktan daha kötü bir şey değil. tecavüz edersin alırsın cezanı oturursun yerine.
  ama bu zihniyet? şimdi oturup çalışmaya başlasak önümüzdeki 20 seneye bitiremeyiz. öyle mide bulandırıcı o öyle sümük gibi yapışkan öyle zift gibi kara. çok tehlikeli bu zihniyet.
 • içimizde ne denli bozuk zihniyetli yazarların olduğunu açığa çıkaran başlık. bre amina kodugum çok içki içme tecavüze uğrama gerekçesi mi??
 • hayvan gibi içtiği ve kontrolünü kaybettiği bir gün 3 kişinin tecavüzüne uğramış ama bunu hakettiğini düşünmüş ve bunu normal karşılayan evrim hatası bir canlının "ben buradayım", demesine neden olan, doğduğum coğrafya nedeniyle içinde bulunduğum toplumun yüz karası bir olay.