• fenomen olmak için yapılan saçmalıklar dizisinde artık işin çığrından çıktığını gösteren bir durum.

başka söyleyecek bir şey bulamıyorum.

video

edit: valla şaka açıklaması ile biz şaka olduğunu anladık zaten. şaka yapmaya devam et sen.
  • tepki veren kadın çok haklı.

bu nasıl bi mallık anlamıyorum gerçekten
  • içi boş bir kafatasıyla bu yaşa kadar nasıl gelmiş hayret
  • (bkz: kamera şakası ya)
    (bkz: bak kamera orada)
    (bkz: komik değil mi ya)

ulan yaprak kafası! ne yani? "kamera şakasıydı ya" deyince masum mu oluyorsun? yaptığı tacizin farkında değil. şakadan rahatsız olmak şakazedenin en doğal hakkı amk... şaka yapılan her kişi şakaya olumlu tepki vermek zorunda değil.

tahmin ediyorum ki bir yığın ergen orijinal videonun altında bu tacizcileri değil de şakazedelere küfür etmiştir. umarım küfür etmemiştir. tahminimde yanılırım.

belki o teyze başka bir zaman olsaydı böyle bir tepki vermeyecekti fakat belki az önce üzücü bir şey yaşamıştı, istemediği bir olay oldu veya o gün herhangi bir nedenden dolayı morali bozuktu ve hal böyle olunca da böyle bir tepki verdi.
  • youtuberlar bu ülkede yok edilmeli. biri bana denk gelse ölüm videosunu milyonlar izler isterse denesin. kardeşim bu saçma salak duruma maruz kalmak zorundamıyım. onu geçtim bu ülkenin çocuklarını zehirlemeye ne hakkınız var ?
  • ablamızın "adanalıyım ben adamı ne yaparım?" diyerek gerzek beyinli şakacı (!) ite verdiği ayarı gösteren video. bravo ablacım. keşke patlatsaydın bi tane ağzının ortasına hayvanın. küçücük çocuğa yaptığı şakaya bak dallamanın.
  • klasik bir youtube türkiye örneğidir.
  • teyzenin yerinde olsam o beynime sıçrayan kanı o gerizekalının beyninden akıtırdım.

senin karakterini sikiim oç.
  • bana cehaletin videosunu cekebilir misin abidin... tek kelime ile "cahil"...
  • iki tık fazla alabilmek için öyle şaklabanlıklar yapıyolar ki insan hayret ediyor. video mantığı zaten saçma komik değil de abi küçücük çocuğa böyle bi "şaka" yapmanın mantığı nedir? sizin ben mizah anlayışınıza sokayım.
    edit: imla
hesabın var mı? giriş yap