şükela:  tümü | bugün
 • adana'da gerçekleşen dünyanın en aşağılık en şerefsizce olayı...

  bir düğünde düğün sahibinin 3 yaşındaki kızına gerçekleşen saldırı... ne diyeyim nasıl küfür edeyim bilemiyorum.... haber

  edit; buyrun bir öküz daha... adam resmen 'sübyancılığı' savunuyor.. allah belalarını versin... haber2
 • umarım çocuğa cinsel anlamda temas kurmamış (gerçi giysilerini çıkarmış yazıyor haberde maalesef), komşu daha çocuk ne olduğunu anlamadan gelmiştir. allah razı olsun o komşudan.

  ulan çocuk bile değil, o kadar küçük. anası uyutuyor bebeyi. bebeklikten yeni çıkmış minik bir şey.

  yine de yakalayan adına sevindim, tuğlayı kafasına vurup ölümüne sebep olur, ne kadar davranış en başta meşru müdafaa olsa da ölüm vb. nedenler sonucunda başını derde sokabilirdi. (ki avukat değilim, meşru müdafaa sınırlarını bilmiyorum). aşağı bacağına göçürürdüm herhalde kaçmasını engellemek için.

  çocuğunuza çoluğunuza dikkat edin hanımlar, beyfendiler. pislikler ve ruh hali toplumda yaşamaya müsait olmayanlar her tarafta.
 • islam faşizmi altına eriyen ülkede normalleşen olay. survivor kadar ilgi çekmiyor artık, istedikleride buydu zaten. devlet destekli çocuk tecavüzü. gündemden düşünce serbest bırakırlar merak etmeyin. ne dediler zamanında ? (bkz: bir kereden birşey olmaz) (bkz: küçüğün rızası) (bkz: 115 çocuğun hamile olduğunun saptanması rezaleti)

  polis de ne güzel koruyor kollıyor çocuk tecabüzcüsünü maşallah. çelik yelek giydirmeler, arka kapıdan kaçırmalar falan.
 • turkiye'de daha gunun ilk saatlerinde bile akil almaz olaylarin haberini aliyoruz

  nereye gidiyoruz ya biz boyle???

  su sapiklara, katillere caydirici cezalar verilsin!! yeter!
 • lügatta karşısında edilecek küfür ve beddua bulunamayan lanet bir olay.
 • iyi bir takım elbise ve güler yüzle cezasında ciddi bir indirim kazanabilir. sabıkası da temizse belki cezaevine bile girmez.
 • (bkz: hadım şart)
 • olayın şüphelisi muhtemelen ya akli dengesi yerinde olmayan birisi ya da uyuşturucu kullanmış olmalı. tamamen çıplak kalacak kadar gözü dönmüş olmasının başka açıklaması olmamalı.
 • üç yaşında bir bebeğe nasıl...korkuyorum. çıldırıyorum, midem bulanıyor sürekli olarak.panik atak sahibi oldum bu canileri görüp normal bir şekilde aramızda dolaştıklarını fark ettikçe.ruhsuz ve iğrenç yaratıklar...dünyadan nefret ediyorum bu tarz haberleri gördükçe. elime bir silah verseler kılım kıpırdamadan hiç düşünmeden büyük bir huzurla öldürürüm bu yaratıkları. neden , nasıl hangi ruh haliyle yapıyorsunuz bu pislikleri ? nasıl nefes almaktan utanmıyorsunuz bunu yapmayı düşünürken...yaparken. neler yaşayıp düşüyor zihinleriniz bu karanlık çukurlara çok merak ediyorum, hiç mi insanlık yok içinizde ? yavru lan o ufacık bir bebek ! söz yok inanın öfkemi anlatmak için. küfürler ve en ağır lanetler anlamsız kalıyor...