şükela:  tümü | bugün
 • kötü bir kazaya karışmış araçtır.

  siz ne kadar dikkatli olursanız olun kazanın geleceği varsa gelebiliyor. çocuğa sahip olamayan anne için söylenecek bir şey yok elbette.

  https://www.youtube.com/watch?v=zooj_dlrqqy

  edit: ahh sığır ahh yine bilip bilmeden konuşuyor. yavaşlatılmış görüntüden aracın hızını ve fren yapmadığını nasıl tespit ettin? zaten çocuğun yola çıkışıyla çarpması bir oluyor ve sürücü direksiyonu kırıp frene basıyor aracın önünün inmesinden fren yapıldığı belli. emin ol son sürat fren yapmadan gelseydi çocuğu altına alamazdı 5 metre yukarı fırlatırdı, bilmiyorsunuz bari konuşmayın. mesajlaşmayı da kapatmış korkak.
 • kazanın geleceği varsa gelebiliyor gibi über ötesi gerizekalıca bir şekilde açıklaması yapılan araç. kaza değildir, anne olacak orospunun el kadar bebeye sahip çıkamaması, araç sahibi olacak orospuçocuğunun da hiç yavaşlamayıp çocuğa bütün gücüyle çarpmasıdır.
  kazanın geleceği varsa geliyormuş!!! gerizekalılığın da bir sınır olmalı.
 • allah rahmet eylesin. çok zor bir durum. aile için korkunç. şöför için de korkunç.

  her şey bir an meselesi.
 • öncesinde bir adet onunbununçocuğu motorcu içeren feci kazadır.

  annesinin kesinlikle ceza alması gerektiğini düşünüyorum. çocuk yapmak bu değil, sahip çıkmak zorundasın. çıkamıyorsan sokağa da çıkarma çocuğu. suçun büyüğü anne de.

  not: motorcuların tepki çekme nedeni videoda görülmektedir. ne kask var, ne ekipman, ters şeride girip gidiyor. kural felan yok.