• sağ salim çıktı güzel kızım...
    yaşama tutunması ders olsun hepimize.
    ağlattın elif...mutluluk gözyaşları bunlar.

umut hep var !
  • sabah sabah benim gibi adamı ağlattı çocuk.

bu saate kadar verdiği güçlü yaşam mücadelesini, hayatının geri kalanında da vermesini dilediğim güzel kızımız. zor dönemlerden geçecek, unutması yıllar alacak. allah yardımcısı olsun.

gönül istiyor ki her binamız depreme dayanıklı olsun, yeni olsun falan, ama uzun yıllar bu devran böyle dönecek. kimsenin bizi kurtaramayacağı açık, bari kendi kendimize kurtulmanın yollarını arayalım.

edit: @pabloibanez nickli yazar arkadaşımız mesaj attı. bir sağlık çalışanı göçük altından çıkarılmayı bekliyormuş. link burada

edit 2 : #115062733
  • güne umutlu başlamamızı sağlayan bir haberdir.umarım enkaz altındaki tüm vatandaşlarımız sağ salim çıkarılır
  • dedesinin,çoraplarını cebinden çıkardığı an herkesi gözyaşlarına boğan çocuktur.

04:23:56 dakikada dedesi ve ninesi.

burada

edit: yayın içinde sabah saat 08:10 da bulabilirsiniz. ağlamak istemeyen açmasın.

bunlarolmaz adlı yazar arkadaş önerdi burada
  • haberi görünce o kadar sevindim ki. hiç bir fikrim yok ama umarım ailesi de hayattadır.

gerçekten umut hep var sanırım

edit: elif’in annesi ve 3 kardeşi daha önce kurtulan ve maalesef bir çocuklarını kaybeden aile imiş. ancak elif de mucizesiyle gelmiş oldu aralarına en azından
  • bu memlekette umut bitmez.
  • hafta ancak böyle güzel başlayabilirdi, daha nice canların kurtulmasını umuyorum elden başka bir şey gelmiyor.
  • mutluluk verici bir haber. ömrün uzun olsun çocuk.
  • hayata hep böyle sıkı sıkıya bağlan emi çocuk ! güne güzel başlama sebebim.
  • ağlıyorum çocuk, ne kadar çok insanı mutlu ettin. umarım çok güzel bir hayatın olur.
499 entry daha
hesabın var mı? giriş yap