• devamınin muhtemelen şöyle olduğu aciklama; ''zira amcası onun bunun evladı olabilir''.
  • 5 yaşında bir kızım var benim arkadaş; canımın canı, ömrümün her anı. böyle sıçmık ağızlı yavşakların içinde büyüteceğim, büyüteceğiz kızlarımızı, oğullarımızı. böyle haberler gördükçe sinirden patlayacak hale geliyorum, içimde inanılmaz bir hınç ve kin birikiyor. bu sapık zihinlerden uzak durun kurban olayım. hele hele dinci geçinenlerden uzak tutun çocuklarınızı. çünkü bu piçler 3 yaşındaki kız çocuklarını külotlu bir şekilde hayal edebiliyorlar, çünkü bunlar dindar, çünkü bunlar yobaz, çünkü bunların aklı fikri uçkurlarında. uzak tutun, uzak tutun, uzak tutun.
  • 2.5 yasinda bir kiz babasi olarak su anda hissetiklerimi ifade edebilecek kelime bulmakta zorlaniyorum.

samimi soyluyorum bu insanlarin tedaviye ihtiyac var. ciddi anlamda mental problemler yasiyorlar. bu bir yasam tarzi, hayata bakis, ozgurluk falan degil. bildigin beyindeki bir anomali. bu insanlar eger rehabilite edilemiyorsa toplu olarak bir yere kapatilmali ve toplumla ilsikileri tamamen kesilmeli. ınanin dunya daha guzel bir yer olur.
  • akrabalarının çocukları için endişelenmesi gereken hocadır.

kardeşinin 3 yaşındaki kız çocuğuna hallenen sakallı bir adam var videoda açmayın.
  • çocuk sahibi olmaması, genlerini aktarmaması gereken kafanın sahibinin buyurduğu saçmalık.
  • bunlari hadim edeceksin bak o zaman hepsi budist olmuyorsa gotumu keserim. adamlar dini sikis uzerine kurgulamis.
  • şahit olduğum bir diyaloğu aklıma getiren açıklamadır.

sıcak bir yaz gününde, misafirliğe gittiğimiz evin bahçesinde oturuyorduk. 1,5-2 yaşlarında bir kız çocukları olan bir aile vardı. evin sahibinin torunu oluyor bu küçük kız. neyse, ufaklık tutturdu suyla oynayacağım diye. babası da bir leğen getirdi, içini suyla doldurdu, çocuğun üzerindeki her şeyi çıkardı ve suya soktu. ortamda erkek olarak sadece çocuğun babası ve amcası var. birkaç dakika sonra çocuğun annesi geldi. "hayatım neden böyle yaptın ortamda namahrem var" dedi. "yuh mk amcadan namahrem mi olur lan" diye geçirdim içimden ama bir şey demedim tabii. çocuğun babası "altı sürekli bezli, bunalmıştır biraz hava alsın hem nolacak sanki" diyerek beni bir hayli şaşırttı. tabi sonra karısının itirazlarına daha fazla karşı çıkamadı, küçük kıza mayo giydirdiler.

demem o ki bu bağnaz kesimin erkekleri evet fena ama asıl kadınları çok fena. zaten bu sapık zihniyetli oğlanları yetiştiren, "pipin varsa kralsın" muamelesi yapanlar da yine anneleri olacak bu kadınlar değil mi? kendilerini böyle özgürlükleri kısıtlanması gereken, sakınıp saklanması gereken, erkekle eşit olmayan bir varlık olarak kabul ediyorlar, hem de -birçoğu- seve seve. aklım almıyor, hiç almıyor.
  • tastiklediğim beyandır. ama yetmez. bence toptan kız çocuklarının kökünü kazımalıyız.

17 aylık bebeğe tecavüz edildi lan bu ülkede. değil küloduyla hatta mümkünse vajinasıyla beraber gelmemelidir herhangi bir erkeğin yanına.
  • yaşadığı ülke, ülkeye hakim zihniyet, kadına bakış, erkeğe bakış ışığında adam haklı beyler. burası tecavüze uğrayan kadının "ne işi varmış o saatte?" diye suçlu olduğu, "mini etek giyiyormuş zaten" diye başına geleni hak ettiği ülke. üç yaşında kız da külotla gezerse hak eder başına geleceği. bunların iğrenç dünyasında hak eder.

bizde amcalar bunlar. model bu. malzeme bu. bu amcaların yanına herhangi bir şekilde, herhangi bir kıyafetle gelmemeli zaten kız çocukları. erkek çocukları da keza. ne farkı var ki erkekle kızın 3 yaşında? bana göre ikisi de masum, ikisi de cinsiyetsiz, ikisi de melek; "amcalara" göre ikisi de cinsel obje.

cahiliye döneminde kız çocukları kuma gömülüyormuş, şimdi boka gömülüyor; pedofil yobazların bokuna gömülüyor.
  • 7 yaşında bir kız çocuk annesi olarak tiksindiğim sapık beyanıdır.
hesabın var mı? giriş yap