şükela:  tümü | bugün soru sor
132 entry daha
  • baba yadigarı ise kullanılır. üniversiteye başladığım zaman babam hediye etmişti. dile kolay tam 9 yıl olmuş... öyle pahalı bir şey değil ama manevi değeri benim için çok büyüktür. eğer dayanabilirse ben de çocuğuma hediye edeceğim.

gereksiz drama yaratmama editi: babam da annem de hala hayattalar. allah eksikliklerini yaşatmasın.
  • valla üşeniyorum yenisini almaya ve genelde yenisini almam gerektiğini de unutuyorum. yoksa parasından değil. *
  • cüzdan koleksiyonu yapacak kadar cüzdanım var, güzel gördüğüm zaman dayanamayıp alıyorum, en çok 2 ayda bir değişik değişik kullanıyorum. bu da benim zevkim
  • benim bu. erkek değilim ama.
  • ne 3 ü zannimca bir 8 yıl oldu.
    maşallah hala sapasağlam...
  • fark ettim ki yaklaşık 8 yıl bir cüzdan kullanmışım. bozuk para kısmı bozulunca yenisini aldım. 20? ye almıştım o zaman cüzdanı.
  • 10 seneden uzun süredir kullandığım, fermuarı patlamış spongebob cüzdanımla yendiğim erkektir.
    çevresindekilerin inatla "at artık onu, deri cüzdan al" dediği ama çocukluğundan ödün vermeyen erkektir aynı zamanda.
  • en az 17 yıllık cüzdana sahip olduğum durumla geçtiğim erkek. hatta bozuk para kısmında oluşmaya başlayan deformasyondan ötürü bozuk paraları başka şekilde taşımaya başladım.
  • pek fazla kullanılmayıp eskimediği için olabilir mi?
    not:öğrenci :)
  • 1999 yılından beri aynı cüzdanı kullanan birisi olarak yazıyorum ki...

işin sırrı cüzdanı ofiste ve evde cebinizde değil çekmecenizde tutmaktır.

kaliteli bir deri cüzdan en az 25 sene hizmet verebilir.
39 entry daha