şükela:  tümü | bugün
124 entry daha
  • baba yadigarı ise kullanılır. üniversiteye başladığım zaman babam hediye etmişti. dile kolay tam 9 yıl olmuş... öyle pahalı bir şey değil ama manevi değeri benim için çok büyüktür. eğer dayanabilirse ben de çocuğuma hediye edeceğim.

gereksiz drama yaratmama editi: babam da annem de hala hayattalar. allah eksikliklerini yaşatmasın.
  • valla üşeniyorum yenisini almaya ve genelde yenisini almam gerektiğini de unutuyorum. yoksa parasından değil. *
  • cüzdan koleksiyonu yapacak kadar cüzdanım var, güzel gördüğüm zaman dayanamayıp alıyorum, en çok 2 ayda bir değişik değişik kullanıyorum. bu da benim zevkim
  • benim bu. erkek değilim ama.
  • ne 3 ü zannimca bir 8 yıl oldu.
    maşallah hala sapasağlam...
  • fark ettim ki yaklaşık 8 yıl bir cüzdan kullanmışım. bozuk para kısmı bozulunca yenisini aldım. 20? ye almıştım o zaman cüzdanı.
  • 10 seneden uzun süredir kullandığım, fermuarı patlamış spongebob cüzdanımla yendiğim erkektir.
    çevresindekilerin inatla "at artık onu, deri cüzdan al" dediği ama çocukluğundan ödün vermeyen erkektir aynı zamanda.
  • en az 17 yıllık cüzdana sahip olduğum durumla geçtiğim erkek. hatta bozuk para kısmında oluşmaya başlayan deformasyondan ötürü bozuk paraları başka şekilde taşımaya başladım.
  • 1999 yılından beri aynı cüzdanı kullanan birisi olarak yazıyorum ki...

işin sırrı cüzdanı ofiste ve evde cebinizde değil çekmecenizde tutmaktır.

kaliteli bir deri cüzdan en az 25 sene hizmet verebilir.
  • arttırıyorum ve since 2003 diyorum.cüzdan; abi artık beni bırak,beni bi sal diyor.bunlar hep üşengeçlikten, başka bir şey değil.
37 entry daha