• nolucak şimdi, erkekler yaşını şehrini yazıp abazanlığını belli edecek, kadınlarda özelden yazıp gel bende evlen diyecek öyle mi?

arkadaş abazanlık platform tanımıyor hakikaten. facebook var, instagram var, tinder var daha neler neler var ama gelip ekşi'de hatun düşürmeye çalışıyorsunuz. yazık valla
  • size mi düştü la ne yapacağımız? ınsanların hayatına burnunuzu sokmaktan vazgeçin artık yeter
  • sonunda yine halı saha maçı ayarlanacak bir kampanya.
  • yuh amk, evlenme programları kalksından, buraya kadar geldik.
    edit: lan millet ciddi. korkmaya başladım
  • hani böyle başlıklara entry girmemeye hiç aldırmamaya çalışıyorum ama bu ne lan ? sözlüğü izdivaça çevirmediğiniz kalmıştı zaten.
  • çaylaklar ölsün amk.
    bari davetli olalım.
    o da mı ıııı ıııı?
  • valla 30 altı erkek kardeşimin evlilik sürecinin daha nihayete ermeden beni ne kadar nefret ettirdiği şu günlerde beni güldürmüş başlıktır.
    ölçekten çıkmama da az kaldı neyse ki. (bkz: ben almayayım)
  • eşleşenler msg atabilir. istanbul, beşiktaşk, insan kaynakları şefi, rock gitaristi, 183 cm, 80 kg.
  • sanırım iki yıl daha beklemem gerekecek. ancak şimdiden söyleyim maddi ve manevi tüm imkanlarım olmasına rağmen düğün istemiyorum. düğün gereksiz bir atraksiyon. ona harcayacağım maddiyatı ve enerjiyi küçük bir partiden sonra ülke, ülke gezerek balayı ve tatile sarf etmeyi yeğlerim. saygılarımla :)
hesabın var mı? giriş yap