şükela:  tümü | bugün
  • an itibarı ile telefona çağrı olarak gelmiş... merak unsuru olarak aranmıştır kimdir bu nedir diye...

-karşıdaki ses direk kimle görüşüorum der.
    +az önce beni aradınız ben kiminle görüşüorum (gayet resmi ve soğur bir ses tonu ile)
    - merhaba burası atine yunanistan yardım istemek için aramıştım
    +pardon niçin aradınız... (dalga geçer gibi ve sert bir ses tonu)
    - dııt dııııt (telefon surata kapanır....)

aqdumun fahişesi ekmek çıkmayacağını anlayınca vakit kaybetmek istemedi herhalde...
    buna düşenler var mı harbiden merak ettiren olgu...
  • +35 987 635 5953 kendisi gecenin 4ünde aramış, beni tatlı uykumdan uyandırmaya sebep olmuştur. kınıyorum seni arkadaşım.
  • muhtemelen memleketteki abazaların varlığından haberdar. kaz gibi yolma sevdasında olan dolandırıcılık işidir.
  • +30 694 863 82 84

çaldırıp kapattı. ben de kendimi burada buldum. aman dikkat.
  • +30 694 375 16 13

bende bu numaradan aranmışım. telefonun çaldığını bile duymadım. o kadar hızlı telefon çaldırıp kapatıyorlar yani.

başlığı görüp bulaşmamaya karar verdim. size de tavsiyemdir.
  • beni de yunanistan'dan aramışlardı. ama sanirsam 5-6 yıl önceydi . ben uyku sersemi kim lan bu diyerek dönmüştüm. orta yaşlı bir kadin atinada kendilerine zulüm yaptıklarını iş vermediklerini falan söyledi. bir daha aramayin dediğimde "inat değil mi araycem işte" diye sert çıktı bana hınzır.
  • etrafta huyunu suyunu sevmediğiniz pinti bir amca var ise tavsiye edilecek numaradır.. duyduğuma göre hatun kişiler; yol parası yolla,geldim, geliyorum, yarın oradayım minvalinde sohbetlerle kefen parasına kadar soyuyorlarmış..
  • +30 694 892 3527

az önce bir çağrı bıraktı. nerenin kodu bu?