şükela:  tümü | bugün
  • ben ağır bir besiktaşlıyım bunu herkes bilir.

maçı da tamamen izledim, hakemin galatasaray lehine hatası yok. güzel maç oldu. hatta bı iki yerde galatasaray'ın hakkını yedi. bizde yalan yok.

yalnız galatasaray kötü, bu haliyle şampiyonlar ligine hiç gitmemesini öneririm.
  • fanatikliğin alemi yok. kayseri'ye verilen bütün kartlar doğruydu, penaltı net penaltıydı. emre mor'un sarısı basitti ki emre'ye faul vardı öncesinde, ona sinirlenip adama dokundu. kayseri'nin golü nasıl iptal edilmedi anlamadım. net bir dirsek var marcao'ya. hatta kırmızı bile verilebilirdi, öyle bir dirsekti. neticede gs bugün puan kaybetse büyük haksızlık olurdu. objektif olun biraz, ibneliğin lüzumu yok.

not: fb
  • fenerliyim. dışarıda skora baktım 2-2. kayseri 3 kırmızı ve 1 aleyhte penaltı. dedim bu lig bitmiş. herif gol atanı oyundan çıkarmış bir de utanmadan 8 dakika uzatma verip 9.dakikada gol vermiş. ana avrat sövüp geldim eve.. özeti izledim. ulan hakemin her kararı doğru neredeyse. galatasaray hak etmiş 3 puanı, helali hoş olsun. ama asıl soru şu: 8 kişi kayseriyi son saniye golüyle ve penaltıyla yeniyorsan bu haftadan sonraki maçları nasıl kazanacaksın? 3 puanı kayserili futbolcular yaptıkları mallıklarla hediye etti bu hafta. onu bile zar zor kazanırken sağlam anadolu takımlarına karşı ne yapacaksın? bence yönetimin ve teknik ekibin bu maçı mağlup olmuş gibi yorumlayıp gerekli tedbirleri alması lazım.
    bir de kardeşim artık alın şu falcao'yu. bezdim artık her okuduğum haberde şu adamın sıfatını görmekten.
  • galatasaraylıların göt olduktan sonra fb ve bjklerin göt olduğu sonra tekrar gs'lilerin göt olduğu, son olarakta tekrar fb ve bjklerin göt olduğu götelek bir maçtı.
  • çok heyecanlı ve güzel bir maç oldu.

hakem ile görüşlerim:

- emre mor'a gösterilen ikinci sarı kart gereksizdi. yanlıştı.

- kayseri sporun attığı ikinci golde gs'li marcaoya dirsek vuruldu, o gol iptal edilmeliydi.

gs'nin hakkı yenmesine rağmen kazanmasını bildi.

not: tinerspor.
  • emre'nin ve babel'in golleri sayılmıyor.
    gs 2-1 öndeyken 8 dakika uzatma verililyor.
    kayseri uzatmada "faul şüpheli" bir gol kazanıyor, umut sarıyı görüyor ama gol geçerli, maç 2-2 ye geliyor
    90+9 da tertemiz bir gol atılıyor. maç 2-3 'e geliyor.

ve tüm anti-gs lobisi hurra ayakta.

nasıl bir çekememezlik nasıl bir karın ağrısı arkadaş.

bu takım bu lige çoksa çekilelim lan ligden.

aranızda takılın, ağlaşın, ne bok yerseniz yiyin.
  • not: beşiktaşlıyım ve yazdıklarım sebebi ile galatasaray düşmanı ilan edilmiş bir yazarım.

1) hakemin tek hatalı kırmızı kartı emre mor’a

2) penaltı kararını tartışan futbol izlemeyi bıraksın, curling izlesin.

3) galatasaray’ın ofsayt denen golünde ofsayt çizgisi emre mor’ un kolundan çekiliyor, bir başka pozisyonda kayserili futbolcu için vücuttan çekiliyor, inanılmaz bir eyyam var.

4) hakem resmen galatasaray’ı doğradı.

bu maçı galatasaray hakederek aldı.

ancak,

kayseri 9 kişi kalmasa bu maçı galatasaray alamazdı.

galatasaray bu oyunu ile ilk üçe gi-re-mez.
  • bu maç göstermiştir ki; türkiye'de hakemlik yapmak dünyanın en zor işi olabilir. maç sonu erol bedir denen zevat'ın açıklamalarını izleyin, açıklamasında galatasaray'ın hakemle kazandığını söyledi. ve bunu söylerken, en ufak bir şüphe duymuyor.

bakın bu adam, tekrar söylüyorum; çoğunlukla galatasaray aleyhine hata yapılan bir maçta, rakibi galatasaray'ın hakemle yendiğini söylüyor.

kendi attığı ikinci golün öncesinde faul var verilmedi, bundan bahsetmiyor... kendi takımından 3 oyuncu maçta ikinci sarıdan kırmızı kart gördü ve tamamında hakem haklıydı. hatta ironik kısmı galatasaray'dan kırmızı kart gören oyuncunun atılmaması gerekiyordu. yani maçta galatasray aleyhine iki hata yapılmışken, kayserispor başkanı çıkıp, "galatasaray hakem sayesinde kazandı" deyip isyan ediyor.

allah sizin belanızı versin, spor katilleri.

edit: burada da bazı rakip takım taraftarları, galatasaray'ın bu maçta kollandığını söylüyor. çıldırmamak elde değil. lan siz ne çeşit bir şerefsiz evladısınız?
  • kongo'dan kalktı tren
    istanbul'da yaptı fren
    luyindama'ya stoper diyen
    ya ibnedir ya götveren
  • mercedes e serisinden, bmw 5 serisinden başlar denilen, alt modelleri reno motorlu bilmemne diye hakir görülen sözlükte maç başlıklarının yarısı link isteyen fakirlerle dolu amk. ulan gidin google a twittera yazın.