şükela:  tümü | bugün
171 entry daha
  • karar mantıklı ama bu uygulamanın gerek ayasofya'da gerek cuma namazlarında gerek beach partylerde gerek düğünlerde uygulanması gerekiyor diye düşünüyorum.
  • mustafa kemal atatürk'e "ayyaş" diyen bir yönetimin şaşırtmayan kararıdır.
  • bana mi öyle geliyor yoksa her firsatta maraz cikarmak icin hükümet muhaliflerin bosluguna mi calisiyor.

gülüp gecin amk. kudursunlar. elbet gidecekler.
  • türkiye cumhuriyeti'nde keşke yunan galip gelseydi diyebilen vatan hainlerinin cenazesine giden tiplerin aldığı karar. şaşırtmamıştır. ancak asıl mesele her fırsatta milliyetçilikten dem vurup bu güruhu destekleyebilen organizmalardadır.
  • türkiyenin yunan’dan kurtarılması olan zafer gününü niye yasaklarsın.bu kararın neresi milli!yemin ederim bu haber yunanistan’da o kadar memnuniyetle karşılanmıştır ki!
    maskesiz, bol göbek atmalı düğünler tam gaz devam ediyor bu arada.avmde de gezebiliyorsunuz.binlerce kişiyle camilerde cuma namazı da kılabiliyorsunuz.
  • doğru karardır.
    salya saçmadan önce bir dakika düşünün. bu kararın doğru olması kadar, kurban bayramının, ayasofya bilmemnesinin, düğünlerin, turizmin vs. kısaca tüm toplu etkinliklerin serbest kalmış olması da yanlış oğlu yanlıştır.
    dolayısıyla burada bayramdan ziyade devletin iğrenç bir art niyet barındıran ideolojisini eleştirmek bana göre doğru olandır. bazı arkadaşlar sokaklarda kutlamaktan falan bahsetmiş; manyak misiniz lan? bu bayramı mükemmel online etkinlikler ile kutlayabilir, daha önce hiç olmadığı kadar coşkulu hale getirebiliriz. kimse devleti eleştirmek için sağlığından olmasın. delirmeyin.
  • turk bayraklı t- shirt giyip caddelerde yürüyeceksin. tutuklayan polis bayrağımla tutuklasın.
  • bu zihniyeti iyi görün iyi anlamaya çalışın.
    gelip burda ekrem başgan tatile çıkmış, mansur yavaş bisiklet yolu yapmamış diyeni götünden sikerim.
  • bahane kataloğundan seçmece.
    tabi ki muhalefet, bu idari işlem hakkında suç duyurusunda bulunmayacaktır. çünkü muhalefetin de konfora ihtiyacı var değil mi?
332 entry daha