• cüneyt özdemir'in düşüncesidir. diyor ki, ''30 ağustos'un resmi olarak kutlanmasına gerek var mı? chp neden bunu şölen halinde kutlamıyor? elinde belediyeler var. bir şey üretsinler artık.''

link

muhalefet yine suçlu. ah chp ah!
  • cüneyt özdemir küfür yemeyi bir zevk haline getirdi artık, yemeden duramıyor.

dönüş hızından marmara'nın elektriği üretilir.
  • (bkz: milli bayram)

daha fazla açıklamaya gerek yok, zira bu düşünce tarzıyla rasyonel düşünme yetisine sahip olduğunu düşünmüyorum.

edit: diğer dediği etkinlikler yapılabilir, hatta yapılmalıdır. ama bunları resmi etkinlikler yerine göstermeye çalışıyorsan o iş olmaz. buna çakallık denir.

edit 2: bir de videoyu izlememekle itham edenler var onlar ayrı komedi. özdemir'in kendisi, resmi olarak kutlamak zorunda mıyız diye başlığı atmış ve gerek yok diyor. daha ne desin?
  • burayı okuduğunu bildiğim için yazıyorum:
    30 ağustos zafer bayramını resmi olarak kutlamayan bir hükumet, o bayramı ve o zaferi kabul etmiyor demektir.
  • sayın cüneyt özdemir sana olan az saygımı da yitirme. belediyenin parası var ama senin bitmiş sanırım.

yalamayın artık yeter ya yalamayın.

yaranacaksınız diye milli değerleri ayaklar altına almayın.

son olarak malazgirt zaferi bu ülkede kutlanıyorsa 30 ağustos zafer bayramı si.. si.. kutlanır !
  • maması iyiyse demek...
  • sıva bakalım cüneyt, gün gelir devran döner dediğim hede.
  • maaşıma zam gelince ben de böyle istekli ve hevesli çalışıyorum, bunu söyleyebildiğine göre iyi para almış.
  • bunca yıllık muhalifim cüneyt özdemir'i de sevmem ama adam haklı konuşmuş. yazılanı okuyunca hasiktir diyorsunuz ama videoyu izleyince adam haklı diyorsunuz. mecburiyetten chp'ye oy veren bir insan olarak (mansur başkan hariç) chp'nin adam akıllı muhalifik yapamaması yüzünden bu hallerde olduğumuzu biliyorum ama kanıtlayamıyorum.
  • artık yandaşlığın hakkını vermesi gereken ismin açıklamasıdır.

ahmet hakan'dan biraz feyz almasını tavsiye ediyorum. kendisinde o potansiyeli görmesem böyle söylemem. kendisine bu dakikadan sonra topaç cüneyt demek elzemdir.
hesabın var mı? giriş yap