şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit 5: sayi az olmasina ragmen son anda mesaj atarak sehir disindan yilbasi tatili icin gelecek olan bir yazar grubu var. whatsapp grubumuza kendi istekleri dogrultusunda onları dahil etmiyorum. 4-5 kız ve 5-6 erkek olacağız.

edit: talep çok az olmasına rağmen gerçekleştireceğiz. çaylaklar da gelebilir. sadece katılacaklar mesaj atsın.

edit 2: mesaj kutum çaylaklara kapalıymış. farkında değildim. çaylakları da bekliyoruz.

edit 3: katılmak isteyen kişilere mesaj attım. kesin geri dönüş yapınız. telefon numaranizi da gönderiniz. whatssap grubu kurup oradan toplu olarak haberleşebiliriz.

edit 4: numara gönderen kişiler ile whatsapp grubumuzu kurduk. dahil olmak isteyen arkdaslar özel mesaj ile telefon numaralarını gönderebilir.

30 aralık 2018 tarihinde düzenlemek istediğim zirvedir.

pazar günü tatil olacağı için daha uygun olur diye düşündüm.

mekan tavsiyelerine açığım. benim aklımdan geçen yer jaja station. üst kati sakin, buna benzer organizasyonlarin, üniversite kulüp etkinliklerinin bolca yapıldığı bir yer. kahveleri kaliteli. konum olarak merkezi.

buluşma saati olarak 18.00 uygun olabilir. duruma gore ilerleyen saatlerde alkollü bir yere de geçilebilir.

katılmak isteyenler arkadaşlar beni yesillendirebilir. talebin az olması durumunda ilerleyen tarihlerde gerçekleştirebiliriz. uygun bir muhabbet ortamı kurulması halinde düzenli aralıklarla yeniden toplayabiliriz.
  • alkollü bir yere geçilebilirden sonrasını okumadım. katılacaktım ama alkolsüz zirve ihtimalini düşünen adamın yapacağı zirveyi sikeyim.

eskişehir lan burası. git konya'da yap zirveni. korsan zirve düzenliyorum. ilk biralar benden. yer küba bar.
  • ben hep istanbul'da zirveye gittiğim için beni etkilemeyen zirve.
  • yoğun talep görmeyen bir başlık.
  • whatsapp grubunda 'gruptan haber çıkmadı başka bir grup ile buluştuk öğlen.' bilgisi verilen, müthiş organizasyon.

anladığım kadarıyla öğlen ankara'dan 5-6 kadın yazar gelmiş; organizatör 'tamam düştü böyle, benim işim görüldü' diyerek zirveyi s.ktiretmiş.
  • gerçekleşmeyen zirvedir. kadın yazar olmadığı için cevap atmayan arkadaşlar vardi. biz de cevap atan başka arkadaşlar ile bir zirve gerçekleştirdik.

whatsapp grubu konuşmalarımız aşağıdadır. gruptan kimse cevap atmadigi için zirve iptal edilmiştir. zirve saatinden sonra cevap atan tarzanbaba adli yazar buna dahildir.

whatsapp konuşmaları 1
    whatsapp konuşmaları 2
    whatsapp konuşmaları 3

zirvede kadın yazar olmadığı için gelmeyen ve cevap atmayan arkadaşlar yukarıda açıkça görülmektedir. ben zirvenin gerceklesmesi icin cinsiyet ayrimi yapmadan elimden geleni yaptım.

şu anda da düzenli olarak görüştüğüm kadın ve erkek yazarlar var. isteyen istediği zaman bize katılabilir.