şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: volvo v50)

edit: günler günleri, aylar ayları kovalamış, başlık başa kalmış. oylanınca fark ettim. o zamanlar 30 bine v50 alınabiliyormuş ki böyle bir anket doldurmuşum. şu an bu kadar paranız varsa clio falan alın, macera aramayın. kur, vergiler, akaryakıt, yedek parça fiyatları anasının nikahı oldu.
  • 2006 model polo comfortline dizel
  • 2.0 dizel freelander, 2001 model de olsa :(
  • (bkz: mazda 3)
  • 2009 model opel corsa pek tabii olabilir. tek kapısını bulursanız kaçırmayın.
  • kesinlikle peugeot marka değildir.

fransız arabaya binilir mi lan, deli misiniz amk? citroen, renault, peugeot... bence komple tedavülden kaldırılmalı bunlar.

honda civic alacaksın, düz vites, benzinli. az yakar ve benzini tabir-i caizse içen arabaların içinden geçer. iyi ki yapmışım dedirtir.

edit: lan olm vurmayın hemen. civic'in 2008-9 modelini alır, utanmadan bi de otomatik vites kullanırsan (ki onların düzü pek yoktur) yakar tabi. ben manual vites, 2002 model olanını diyorum. civic serisinin en az yakan arabasıydı ve içinden geçiyordum herkesin.
  • (bkz: opel astra)
  • 2012 chevrolet cruze
  • hayatım boyunca arabalara pek ilgim olmadı, eşşek kadar adam oldum ehliyetim de var artık bir araba alayım da sürmeyi adam gibi öğreneyim diye son 1 ay içinde internetten araba araştırmaya başladım.

1 aylık tecrübem ile söyleyebileceğim şey 30 bin liraya alınabilecek ideal 2. el araba kesinlikle polo, he benim limitim 20 bin olduğu için ancak 10 senelik bir corsa bakıyorum o ayrı.
  • as 900 kamyon. müteaahhit çağındayız heryer deşiliyor, kazılıyor, memleketin altı üstüne geliyor. bu ortamda bu araçla hafriyat yaparak çok iyi para kazanıp mercedes alırsınız. hesap ortada.