şükela:  tümü | bugün
  • basvuru surecinin basladigi sinav.

http://www.osym.gov.tr/…z-ve-basvuru-bilgileri.html

sansimiz bol olsun.
  • başvurumuzu yaptık.
    hayırlısı bakalım.
  • 50 yaşında babam için başvuru yaptığımız sınav. az önce geldik eve. okul yakında allahtan fazla yürütmedik adamcağızı.*

adam 89'da istanbul işletme*'yi bitirmiş, bu sene emekli oldu tutturdu doktora yapacağım diye. bir üniversitede öğretim görevlisi şu an, öğretim üyeliğine oynamak istiyor. hayırlısı bakalım.
  • geç başvurular bugün.
  • sınav giriş yerleri açıklananmıştır.
  • kasırga yön değiştirmeyip ege kıyılarına sınav günü ulaşırsa nasıl gerçekleştirilebileceğini merak etmekteyim. can güvenliğiniz açısından asla sokağa çıkmayın ama sınav binasına da 10'dan önce giriş yapın mı diyecekler?
  • ege ' de beklenen ekstrem hava durumuna bağlı olarak farklı senaryo oluşturulması gereken sınav olmuş fakat hiç bir kurum, mesela ösym(!) açıklama yapma zahmetine katlanmamıştır.
  • akli olan ege bolgesinde pazar gunu evinden cikip da sinava gitmez.
  • bayram namazı gibi sabah kalkıp gitmemeyi düşünüyorum. ilkbahardakine de gitmedim, geçen yılın sonbaharında 75 puanım var, zaten hedefsizim diye.

doktora programımı değiştiririm diye güncel tutmaya çalışıyorum (girmeye yetecek kadar) o yüzden bir güzel çalışarak girerim dedim. sonuç:

çalışmadı. 70 alıp oturacak. ya da gitmeyecek, eldeki 74 puanı kullanması gerekirse kullanacak. herkese kolay gelsin.

bu arada izmirliler fırtına goygoyundan gitmemeye karar verirlerse, rahat rahat giderim ben sınava. (not: bu bir tavsiye - dalga geçme değildi, her türlü önleminizi alın. benim sınav yeri ile kaldığım yer arası yürünecek mesafe)