• paragraf sorusu değil orhun kitabelerini bulunduran sınav.
  • görev aldığım sınıfta bütün kitapçıkları toplayıp sıraya koyarken sınava giren bir kadın sırasından kalkmadı. göz göze gelince birlikte görev yaptığımız arkadaşımla yanımıza gelip 'adınızı alabilir miyim, ilk defa bir sınavda bu kadar güler yüzlü, işimi kolaylaştıran insanlar gördüm, size teşekkür yazısı yazıcam' dedi. ismimizi söylemedik tabi ki, bu bizim görevimiz dedik ama sözlük, ben böyle şeylerden çok mutlu oluyorum biliyo musun? bir ufak teşekkür bana çok güzel bir pazar verdi.
  • ya ben artık okuduğumu anlamıyorum ya da sözel soruları boyut değiştirmiş. bu kadar da zorlama olmaz el insaf, sayısala zaman kalmıyor.

ben pes ettim. ales defteri benim için bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. herkese başarılar.

not: eşit ağırlık
  • kalem kutularından seker çıkmadığını görünce beni hayalkırıklığına uğratmıştır.
  • beni belki yenebilirsin ama, cümle aralarında miyazakiyi kapitalist düzenin adamıymış gibi gösterip, en savunmasız anımızda sorduğun sorularla kırk kere tekrar ettirip bilinçaltımıza sanki bu doğruymuş gibi sokamazsın. kutsalıma dokunmayacaktın, miyazakiyi yenemezsin.
    imza: türkçe mantıkla beli bükülmüş kafası bimilyon son ales bükücü
  • matematigi gorece kolay, turkcesi zor olan sonbahar donemi osym sinavi.
    her sinav gibi bu sinav da yuksek oranda odaklanma gerektiriyor. bu odaklanmanin; sinava girdigim manisa ogretmen evi mevkiindeki okulda anasini siken konvoycu orospu cocuklarinin tamamini ustuste koyup gotlerine istasyondan gecen trenleri sokayim. o davula vuran tokmagi davulla bir hepinize sokayim orospu cocuklari. bugun bitmedi orospu cocuklari, eglence anlayisinizi sikeyim.
    ayrica ekofeminizme de kafam girsin.
  • mantık sorusunu ali şebnem figen deniz berna cem sıralamasıyla yaptığım sınav. soruyu çözerken saçlarım döküldü abartmıyorum

edit: şebnem kim harbiden eylem miydi kızın adı
  • yine herkes 500 almış.
  • aranızdaki en mal ekşici olarak gurur duyuyorum. sizi tenzih ediyorum puanını buraya yazmaya utanan köftehorlar.
    sınava girecek arkadaşlara referans olsun diye yazıyorum.

41-9 türkçe
    6-1. matematik

söz : 74,5
    ea : 67
    say: 58

alese ilk kez on yıl önce girmiş ve yine 74 almıştım.
    onuncu yılda nikahımı tazeledim mutluyum.
  • arkamdaki embesil yüzünden sorulara konsantre olamadığım sınav.
    onun masasıyla benim sıram bitişik, monte etmişler. embesil sınav boyunca tüm gücüyle kağıdını sildi. tabi her silişte deprem var gibi sallandım. sinav sırasında bir iki kez uyardım ama oralı olmadı. sinav bitince sert çıktım ben de. beyefendinin elinde olan bir durum değilmiş yapabileceği bir şey yokmuş. böyle saygısız, bencil moronlar akademisyen olmasın.
hesabın var mı? giriş yap