şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insanlık için önemsiz benim için önemli olan günün dolar kuru. vergi affı dahilinde öğrenim kredimi tek seferde ödeyeceğimi beyan ettim vergi dairesine.* bugün de 10bin tl kadar olan borcumu ödeme günü. yıllardır ödemedim ama hep ağırlığını hissettim. canıma tak etti tek seferde kapatayım dedim. elimde bi miktar dolarım vardı. 2-3 ay önce 5-6 bin yaparken dolardaki artıştan ötürü 10bin tlyi aştı bi ara. ama ben bozdurmadım şuan kur 5.8 civarı. umarım kur o tarihe kadar benim elimdeki doların üzerine para koymama gerek olmayacak seviyede olur. 10 tl olsun demiyorum ama şöyle güzel bi rakama deyip düşse de olur. olmadı taksit taksit ödeyeceğiz bilemiyorum sözlük.
    edit:dolar yükseldiğinde hayatın pahalandığını biz de biliyoruz o yüzden dolar artınca aslında zarar etmiş oluyosun muhabbetlerini falan geçiniz. her halükarda zarardayız bari burdan yüzümüz gülsün. kaldı ki ben doların düşmesi için yapabileceğim tek şeyi 24 haziranda yaptım.
  • muhtemelen yükseklerde olacak bir kur fakat

    kıçı kırık borcu için kurun yüksek kalmasını hatta artmasını isteyen, dahası bunu ülkesinin alt üst olması ve kendisinin dahi ekmek yiyemeyeceği seviyeye gelmesi pahasına isteyen insanları gördüğümüz şey.
  • 5,42 olacak kurdur. ya tutarsa
  • tahminin 6.92 tl ben sana daha büyük tavsiyede bulunayım

    kyk borcunu ödeme ben ödedim bin pişmanım her yıl yapılandırma bu gidişle zaten sileceklerdir.