şükela:  tümü | bugün
 • kendi kuyruklarına basılınca; haksızlıkkk!!! diye bağıran, buram buram klasik dinci muhafazakar iki yüzlülüğü kokan açıklamalardır.
  siz bir neslin hayallerini yıkarken o kadar mağrurdunuz ki, mağdur olunca feryat figan bağırmanız zerre samimi gelmiyor.

  edit: yazım hatası

  edit2: birileri yine zırvalamış altta, neymiş adam hata yapmış da kendini bir sekilde kurtarmış niye bu kadar yükleniliyormuş, neymiş biz bu haksızlığı görmezden gelirsek onlardan ne farkımız kalırmış... asıl sizin ilkesizliğinizin onlardan bir farkı yok, sırf muhalif oldu diye her seyi unutup bağrımıza mı basacaktık? şu olaya gelene kadar hangi haksızlığa hukuksuzluğa(muhalif olduktan sonra dahi) bu olayda olduğu kadar ciddi bir tavır koyup ses yükselttiklerini gördük? durum buyken siz halâ neyin duyarındasınız? ha, aman ses çıkarmayalım da şimdi oy kaybetmesinler iktidara yarar diye düşünüp eleştirmemekse kastınız, kusura bakmayın biz onlar gibi içten pazarlıklı olamıyoruz. düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesini en iyi onlar bilir.
 • ya benim minik sincabim nasil da iclenmis, nasil da demoğrasi havarisi olmus. senin o yanaklarini sikarim ben ya. bebegim kapatilma demeyelim de sehir universitesinin onurlu yalnizligi diyelim.

  hukumetle sifir sorun politikasi gudemedin mi çen, stratejik derinlik yapamadin mi çen.

  senin iktidarken senin yaptiklarini duzeltmek icin cirpinan biz, senin okulun kapaninca hukuksuzluga ses cikaran biz. elinize gececek ilk firsatta bizi harcayacak olan siz. nasil bir dunya burasi be sincabim benim.

  halbuki senin su an cikip sunu demen lazimdi; üniversiteler kapatıldıkça bizim oylarımız artıyor cunku reyhanli patlamasi, gar patlamasi sonrasi boyle demistin sincabim benim. seni seviyoreee.
 • tarihi nitelik taşıyan açıklamalardır

  özellikle şehir üniversitesi konusundan sonra ahmet davutoğlu tüm gemileri yakmış belli ki, erdoğan'a karşı açık cephe alıyor artık. “erdoğan iyi ama çevresi kötü” aldatmacasına değinerek, tüm kötülüklerin altında erdoğan'ın imzası olduğunu belirmesi ise klas bir hareket olmuş.

  ayrıca “hiçbir şey bitmedi, her şey yeni başlıyor” diyerek savaşın fitilini ateşlemiştir.
 • şu malum isimleri sol köşede görünce , yitip giden gençlğim aklıma geliyor.

  aynen kanka sadece sen karşıydın her şeye biz hep destekledik.
 • o görevden alındığın gün "onun ailesi benim ailemdir, ona tapıyorum, yoluna ölüyorum, dünya yıkılsa sevdamdan dönmem" tadında bir konuşma yapmasaydın bugün belki çok dikkat çekerdin ama kusura bakma seni 3 hayırla uğurluyoruz sincap reis.

  işte dünya böyle bugün her dediğinde neredeyse %100 haklısın ama kıymeti yok. niye biliyor musun? seni görevden almasalardı, bırak sikko şehir üniversitesini, odtü'yü boğaziçi'ni kapatsalar kelle gibi sırıtırdın. bu konuda sen de ben de hepimiz hemfikiriz.
 • dök eteğinde ne varsa, hayatta bir gün cesur ol, hapise bile atsalar seni, temiz bir maziyle çıkarsın, bu mafya parti sen konuşmazsan nasıl deşifre olacak.
 • görev yaptığı süre boyunca demokrasinin kırıntısını görmedik ama şimdi ağzından “demokrasi” lafını düşürmüyor.

  samimiyetsizlik ve ikiyüzlülükte resmen çığır açtı!
 • video altındaki alıntılardan birinde her şeyi özetlemiş arkadaş:

  ''önce yahudiler için geldiler, sesimi çıkarmadım, çünkü ben yahudi değildim. sonra komünistler icin geldiler, sesimi çıkarmadım çünkü komünist değildim. sonra sendikacılar için geldiler, sendıkacı olmadığım için yine sesimi çıkarmadım. sonra benim için geldiler ses çıkaracak kimse kalmamıştı...''

  -martin niemöller

  sayın davutoğlu'na gelsin...
 • evet de kardeş adam 20 yılldır böyle sen maman kesilince anlatmaya başladın.
 • evet ahmetcim. iki gün sonra gel dese gideceksin bilmiyoruz sanki. yemiyorum ben bu lafları.